Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

siteuri / agentii serioase de joburi ?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Vendetta17

Vendetta17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 360
  • Înscris: 14.11.2006
Exista siteuri cu locuri de munca serioase in strainatate pe internet ? Am tot auzit diverse variante de oameni care au avut probleme . Daca are cineva  cunostinta niste siteuri cu locuri de munca serioase ... I-as fi recunoscator . Mi se pare foarte dificil ca in ziua de azi sa ai siguranta in a alege un loc de munca in strainatate . Multumesc anticipat si astept replici ! O zi frumoasa Posted Image

Edited by Vendetta17, 19 May 2016 - 10:29.


#2
Soulstream

Soulstream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,027
  • Înscris: 03.02.2014
Linkedin

#3
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
daca te intereseaza Europa, intra in reteaua EURES. Mai serios de-atat n-ai ce sa gasesti. Sau te duci direct la sursa, pe site-urile agentiilor nationale de munca din tarile care te intereseaza (de exemplu, pole-emploi.fr pentru Franta)

#4
1top

1top

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.06.2017

View PostVendetta17, on 19 mai 2016 - 10:29, said:

Exista siteuri cu locuri de munca serioase in strainatate

In Romania oricum nu mai sunt. Decat o adunatura de CV-uri care vor fi sau nu deschise vreodata, fara sa stii..

#5
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

View PostVendetta17, on 19 mai 2016 - 10:29, said:

Exista siteuri cu locuri de munca serioase in strainatate pe internet ? Am tot auzit diverse variante de oameni care au avut probleme . Daca are cineva  cunostinta niste siteuri cu locuri de munca serioase ... I-as fi recunoscator . Mi se pare foarte dificil ca in ziua de azi sa ai siguranta in a alege un loc de munca in strainatate . Multumesc anticipat si astept replici ! O zi frumoasa Posted Image

totul depinde de calificarea pe care o ai.
de peste 25 de ani fac contracting in IT si de cand s-a stabilit bine internetul toate contractele le-am gasit pe internet (agentii majoritatea). am avut contracte in 11 tari.
pana prin 1996 trimiteam faxuri...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate