Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Skype nu va mai functiona pe smart-urile Samsung din iun.2016

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
Gran_Torino

Gran_Torino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 21.02.2009

View PostGran_Torino, on 10 martie 2016 - 07:58, said:

Ți-am spus de nenumărate ori ca dezinformezi flagrant aici pe forum.
1. Youtube merge 1080p pe minix. Ai poze exact in linkul pe care l-ai dat si nici măcar nu ai citit in el.
3. Am update la zi din Google play după instalarea apk ului. Aaaa..nu stiai ca androidele pot instala aplicatii si altfel in afară de magazin..păcat pentru tine.
2. Ai minix tu si nu iti merge? E retorica întrebarea. Nu.
Attached File  Screenshot_2016.jpg   186.33K   39 downloads

Edited by Gran_Torino, 10 March 2016 - 08:59.


#38
Hansolo

Hansolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,478
  • Înscris: 17.09.2007
Mai baga citate de la tine, aici mai lipsea wall-text de pareri nefondate.
Sunt curios de cate ori te poti cita, ultima oara ai ajuns la un record citat din citatul propriu desi ti s-a spus repetat sa nu faci asta ca nu esti credibil.

Edited by Hansolo, 10 March 2016 - 09:02.


#39
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
acum, daca stau si ma gandesc bine, la cat de mamut e grupul Samsung, nu vad de ce nu ar dezvolta propria platforma free de videocalling (evident, multi OS)... sau o aplicatie pentru smartphone-urile Samsung si pentru smartTV-urile lor care sa-ti permita sa folosesti skype pe android si sa-i faci doar un mirroring pe tv (se poate deja asta prin Miracast ;)... deci un foarte mare bai nu este)

p.s. pacat de banii aruncati pe camerele Samsung (macar sa faca niste drivere ca se se poata folosi pe pc/ laptop, sa nu stea de "mobila")

#40
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Nu e asa simplu, chiar cu programele cele mai simple...
Vezi ce a facut Microsoft cu Skype.

#41
victorcdv

victorcdv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 20.01.2008
Buna tuturor!  
  Pana la urma vad ca s-a intaplat, Skype nu mai functioneaza pe smart tv, eu o foloseam sa-mi vad fica , si ea sa ma vada pe mine si pe ceilalti din casa.

  Totusi exista vreo alta aplicatie asemanatoare, care sa poata fi instalata pe smart tv Samsung care ruleaza Tizen?

  Multumesc anticipat!

#42
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,026
  • Înscris: 08.08.2002
Sper ca acest thread sa te ajute. Eu n-am avut timp sa testez dar o sa incerc in saptamanile urmatoare.

https://forum.samygo...10374&start=220

#43
nanashu

nanashu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,036
  • Înscris: 18.08.2004
si uite cum MS da o mare mana de ajutor baietilor lui Putin, baieti care o sa lanseze o platforma free de videocalling cu suport 4k si "prietenoasa" cu orice smart ;).

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate