Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Alternative la Xiaomi Redmi Note 3 Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
357 replies to this topic

#37
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010
Eu as prefera spatiu irosit mai putin jos si sus decat fara margini. Macar Samsung foloseste spatiul de jos pt butoanele capacitive, insa la restul producataorilor e spatiu irosit.

#38
DoruTDK

DoruTDK

    Member with all members in function

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,607
  • Înscris: 30.06.2013
Asa este , vad ca au inglobat butoanele alea in ecran ca sa lase ditamai spatiul de jos nefolosit .

#39
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Eu dupa asta salivam, pe fata cu doua difuzoare si destul de aratos, dar scump in draci.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Ue1F_-v79jo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#40
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007
Si eu am tot asteptat sa apara international Lenovo k4 note care se vinde doar in India dar o data cu MWC 2016  presimt ca o sa renunt la idee daca se adeveresc zvonurile privind LeEco Le2. ☺



Mie nu-mi place cum arata RN3P. Puteti sa ma injurati cat vreti, dar mie mi se pare ca arata prea banal si fără personalitate... ☺

#41
filodendron

filodendron

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 12.09.2010

View Postkiario, on 20 februarie 2016 - 19:55, said:

Eu dupa asta svam, pe fata cu doua difuzoare si destul de aratos, dar scump in draci.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Ue1F_-v79jo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Am văzut acest telefon la emag la preț de 1899 lei variantă cu 32 Gb pe alb.Arăta f bine.nu știu cât e de performant și dacă merge sigur 4g de la digi.Astept până la sfârșitul lunii și dacă nu apare o rezolvare cu simurile la RNP 3 o să fac comandă la el.Pe site din China e mai scump față de emag��

#42
adyorl

adyorl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 24.05.2012
Lenovo din ce am auzit stau cam slab la semnal.

#43
DoruTDK

DoruTDK

    Member with all members in function

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,607
  • Înscris: 30.06.2013

View Postsorin83, on 20 februarie 2016 - 21:59, said:

Mie nu-mi place cum arata RN3P. Puteti sa ma injurati cat vreti, dar mie mi se pare ca arata prea banal si fără personalitate... ☺
Nu are de ce sa te injure lumea ca nu-ti place , e normala chestia asta fiindca e vorba de perceptia ta asupra unui lucru ,
dar vad dai doua motive :
- daca asta arata banal atunci un sam g cum e ca la aia toate sunt la fel
- fara personalitate poate , findca au uitat chinezii astia sa-i scrie pe spate numele cu litere mari aurite si cu pietricele swarowski

View Postfilodendron, on 20 februarie 2016 - 22:53, said:

Am văzut acest telefon la emag la preț de 1899 lei variantă cu 32 Gb pe alb.Arăta f bine.nu știu cât e de performant și dacă merge sigur 4g de la digi.Astept până la sfârșitul lunii și dacă nu apare o rezolvare cu simurile la RNP 3 o să fac comandă la el.Pe site din China e mai scump față de emag��
Ce sa inteleg de aici : ca o alternativa la telefonul asta e altul de 400 de euro ?

#44
33marius

33marius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 13.01.2013
Vibe x3... Îmi place, camera bună, bateria ok. Să vedem dacă știe 4G de la Digi. Cam scump dar eu schimb telefonul la 2-3 ani. Pun accent și pe camera.

#45
33marius

33marius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 13.01.2013
Normal când spui alternativa la xn3 pro te gândești la ceva mai bun cam la aceleași preț. Dar accept ceva mai bun chiar dacă mai pun 2-300 de lei. Și mie mi se pare ca arată cam simplist și din start cu probleme.

#46
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010
Doar ca ala nu e la acelas pret, e aproape dublu.

#47
sorin83

sorin83

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,262
  • Înscris: 19.08.2007

View PostDoruTDK, on 20 februarie 2016 - 23:31, said:


Nu are de ce sa te injure lumea ca nu-ti place , e normala chestia asta fiindca e vorba de perceptia ta asupra unui lucru ,
dar vad dai doua motive :
- daca asta arata banal atunci un sam g cum e ca la aia toate sunt la fel
- fara personalitate poate , findca au uitat chinezii astia sa-i scrie pe spate numele cu litere mari aurite si cu pietricele swarowski

Arata banal tocmai ca (pentru mine) arata ca un iphone (pe care-l vezi pe toate drumurile.
Pentru a avea personalitate nu-i trebuiau briz-briz-uri dar niste culori mai interesante si o forma mai indrazneata n-ar fi stricat.


#48
33marius

33marius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 13.01.2013
Initial ma uitam dupa LeTv 1S dar abia acum vad ca Emag are LeTv One Pro, Dual SIM, 4G, 32GB cu 4GB RAM la 1.575 Lei.

#49
adyorl

adyorl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 24.05.2012
Daca oneplus 2 ar fi avut pretul ca RN3 pro ca a-ti fi ales ?

#50
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Fara sa stau mult pe ganduri, oneplus 2

#51
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010
Topicul asta pana la urma n-a ajuns nicaieri. Ce e mai bun la RN3 Pro e uneori dublu la pret iar ce e la acelasi pret e mai slab chiar si decat RN3 sau RN2 ca putere de procesare. Oneplus 2 e dublu la pret. Si oneplus one e mai scump ca asta.


Cat timp e comparat cu Oneplus 2, LG G4, Vibe X3 si alte telefoane care costa cu peste 50% mai mult, inseamna ca nu se ajunge nicaieri.

Edited by Robiacs, 21 February 2016 - 10:43.


#52
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Corect.
O sa vedem de maine la mwc daca apare ceva demn de a fi inlocuit cu RN3P.

#53
DoruTDK

DoruTDK

    Member with all members in function

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,607
  • Înscris: 30.06.2013
Si uite asa ia asta Oscarul la categoria sa ...

#54
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010
Daca nu rezolva Xiaomi problema cu sim-urile in urmatorul build, ii se retrage premiul Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate