Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...
 COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 

racomandare senzori de parcare

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
suveicaradu

suveicaradu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 21.01.2016
Am un ff2 cu senzori originali care s-au ars . Doresc sa-mi cumpar un chit  nou de senzori de parcare. Va rog sa-mi recomandati senzori care isi fac treaba la un pret corect, nu vreau senzori sofisticati cu nu stiu ce afisaje dar nici senzori care nu isi fac treaba la prima ninsoare sau pojghita de gheata . Vamultumesc!

#2
kolfleading

kolfleading

    Born to Raise Hell

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.987
  • Înscris: 01.03.2013
Eu am pe masina un set de senzori care au costat 120 RON in 2008.
Seamana cu asta: http://www.foryourcar.ro/produse/26

Dupa prima iarna s-a defectat unul din senzori, am mai cumparat un set dar am inlocuit doar senzorul, iar de atunci merg fara probleme si mai am 3 senzori si o unitate centrala de rezerva. :D

Detectarea obstacolelor este suficient de precisa. Masina mea este un sedan de 4.75 m si nu m-au dezamagit niciodata.

Ce ma deranjeaza: nu au cuple (conectori) pe cablul senzorilor si cand a trebuit sa dau bara jos (am fost tamponat in spate), a trebuit sa desfac toate cablurile de la senzori la unitatea centrala. Asa ca ti-as recomanda sa cauti o varianta care are conectori demontabili pe cabluri in apropiere de senzori.

#3
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.371
  • Înscris: 24.06.2008
http://www.aliexpres...b3-2dbdf128201e

Astia ii am eu si am mai luat un set si la masina parintilor!Luati tot de pe Alliexpress...Ii am deja de 5 ani si la parinti de 2 ani si nu au nici cea mai mica problema!

#4
ashtefan

ashtefan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.061
  • Înscris: 23.10.2006
Din astia am pe 2 masini de mai bine de 2 ani si functioneaza fara probleme iarna/vara.

#5
suveicaradu

suveicaradu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 21.01.2016
va multumesc pt sfaturi!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate