Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 

Windows 8.1 with bing

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
Cosmy2003

Cosmy2003

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 13.09.2015
Salut ! Vin si eu aici cu o intrebare despre windows-ul acela care vine preinstalat pe tablete,mai exact Windows 8.1 with bing.Pe acel Windows merg toate programele care merg pe 8.1 ? Din cate stiu eu,Windows 8.1 cere minim 16GB pentru a-l instala iar acela de vine pe tablete este modificat pentru a intra pe acei 16GB pe care le au tabletele cu windows 8.1.Si cam ce are eliminat acel 8.1 pentru a intra in acei 16GB ? Ce e scos din el ? Multumesc anticipat !

#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Te-ai grabit sa deschizi subiectul inainte de a verifica daca nu exista altul pe aceeasi tema, folosind Search.
Microsoft Windows 8.1 with Bing

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate