Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

LG Nexus 5X - discutii generale

* * * * * 6 votes
  • Please log in to reply
5012 replies to this topic

#3835
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Modul PANICĂ în Android 7.1!

#3836
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Vitals & Busuu.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/vj3Y8L5HLdg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KS3EdZ6TETY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3837
cristianraduca

cristianraduca

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,963
  • Înscris: 24.01.2010
Panoul ăla e kanban. Wow

#3838
Catalinrgb

Catalinrgb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 02.06.2014
Am primit răspuns de la cel , îmi vor înapoia banii de pe telefon si voi rămâne tot in familia lg si următorul cred ca va fi g6 sau v20

#3839
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
LG G6 la preț bun.
[ https://i-cdn.phonearena.com/images/articles/294310-image/LG-G6.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3840
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
Mda... dar:
[ https://s24.postimg.org/ih708xi45/porto.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3841
Florenzo1

Florenzo1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 669
  • Înscris: 09.02.2013
Romania nu e inclusa in worldwide...

#3842
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Vorba românului: „Nu suntem în rândul lumii”…

#3843
habdul

habdul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 07.10.2012
A decedat si al meu .....nu imi mai trebuie LG .....fara garantie ......de la android 8 am trecut ca back up la androi 2.6...galaxy ace :)

#3844
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
Acum o saptamana am renuntat la 5X si am luat alt telefon... Initial am vrut OnePlus 3, am cumparat de la unu si cand l-am primit... surpriza: OnePlus 3T :D ... la pretul cu care am dat 5X + accesorii. Chiar a fost o surpriza foarte placuta :)
De joi tot am butonat telefonul, de duminica am inceput sa il folosesc ca si telefon principal si sunt foarte multumit. Am ajuns ca in 2 zile, de la 100% sa ajunga la 48% si sa aiba 2h SOT si 7h convorbiri, pe net cred ca am stat vreo 25minute. Atat obtineam pe 5X cand ajungeam pe la 15-20%, dar acolo abia ajungeam la 6h convorbiri. Momentan e pe stock + root, functioneaza perfect. Uite ce inseamna sa ai telefon cu acumulator de 3400mAh Posted Image
A meritat trecerea? DA. Nici nu intra in discutie asta. Din pacate, nu are suport direct de la Google dar oricum nici 5X nu va mai avea mult, mai primeste O-ul si apoi cam gata, doar actualizari de securitate.

Asa ca oricine vrea sa renunte la 5X, sa ia neaparat in considerare OP3T, chiar merita. Pretul la sh e pe la 1400-1500lei+, dar poate prindeti si voi o oferta mai buna. Singurul dezavantaj, sa ii zic asa, ar fi marginile ecranului, fiind rotunjite e cam greu sa gasesti o folie din sticla potrivita. Am comandat din China mai multe tipuri, sa vad daca am noroc sa prind una buna :)

#3845
mar1uscal1n

mar1uscal1n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,563
  • Înscris: 13.04.2011
Să-l stăpânești sănătos și sa te bucuri de el!

#3846
MaryusRazor

MaryusRazor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 18.09.2016

View Posttigerheart, on 13 iulie 2017 - 14:01, said:

Acum o saptamana am renuntat la 5X si am luat alt telefon... Initial am vrut OnePlus 3, am cumparat de la unu si cand l-am primit... surpriza: OnePlus 3T :D ... la pretul cu care am dat 5X + accesorii. Chiar a fost o surpriza foarte placuta :)
De joi tot am butonat telefonul, de duminica am inceput sa il folosesc ca si telefon principal si sunt foarte multumit. Am ajuns ca in 2 zile, de la 100% sa ajunga la 48% si sa aiba 2h SOT si 7h convorbiri, pe net cred ca am stat vreo 25minute. Atat obtineam pe 5X cand ajungeam pe la 15-20%, dar acolo abia ajungeam la 6h convorbiri. Momentan e pe stock + root, functioneaza perfect. Uite ce inseamna sa ai telefon cu acumulator de 3400mAh Posted Image
A meritat trecerea? DA. Nici nu intra in discutie asta. Din pacate, nu are suport direct de la Google dar oricum nici 5X nu va mai avea mult, mai primeste O-ul si apoi cam gata, doar actualizari de securitate.

Asa ca oricine vrea sa renunte la 5X, sa ia neaparat in considerare OP3T, chiar merita. Pretul la sh e pe la 1400-1500lei+, dar poate prindeti si voi o oferta mai buna. Singurul dezavantaj, sa ii zic asa, ar fi marginile ecranului, fiind rotunjite e cam greu sa gasesti o folie din sticla potrivita. Am comandat din China mai multe tipuri, sa vad daca am noroc sa prind una buna :)
Sa îmi spui care e ok dintre foli când îți ajung si eu caut folii si nu am găsit una 100% ok

#3847
cristianraduca

cristianraduca

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,963
  • Înscris: 24.01.2010
@lesbianu, poate intri și tu cu ceva sfaturi

#3848
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
Sfaturi pentru OP3T pe topicul de 5X? Mi-e sa nu mi-o iau pe coaja... Posted Image

Hai ca risc unul scurt: @MaryusRazor Am incercat 2 sticle de protectie diferite, ambele la Nillkin luate de pe mobiledirect.ro - teapa nu se lipesc pe margini. Am comandat de pe amazon.co.uk "celebrele" folii de la Orzly (pachet de 2 bucati) pentru 3/3T, dupa o saptamana intra praf sub ele (am mai platit si livrarea urgenta si am dublat pretul pachetului). Ca si tigerheart, am bagat o comanda pe Aliexpress si astept o sacosa de folii, diverse preturi, diverse modele (plus alte porcarele, ca deh... tot eram cu cardul in brate Posted Image ). Ramane de vazut ce si cum...
Pana una alta, am zis sa mai fac o incercare si zilele trecute am comandat/ primit/ instalat 2 sticle Kesselring, tot de la mobiledirect.ro. Folia "normala" nu se lipeste pe margini, 20 lei la gunoi. In schimb, cea "intreaga", s-a asezat perfect (desi este la limita muchiilor capacului de protectie si mi-a fost frica ca o sa imi dezlipeasca sticla de pe display). Acu' astept sa vad cat rezista!

Gata, puteti sa continuati... Posted Image

Si ca sa nu fiu total OFFtopic, zilele trecute era sa "iau" un 5X SH blocat cu un cont de Gmail. Dar, m-am abtinut! Nu este acum momentul potrivit sa fac excese financiare, mai rabd pana la toamna.

#3849
MaryusRazor

MaryusRazor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 18.09.2016
Google a avut idei bune cu blocatul telefonului cu contul de google dar pentru majoritatea a fost o problema pt ca multi nu își mai amintesc contul care l-au folosit , am avut destui oameni care mi-au cerut ajutorul să deblocheze un telefon blocat în google si nu erau telefoane furate doar oameni uituci :))

#3850
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008

View PostMaryusRazor, on 13 iulie 2017 - 15:28, said:

Sa îmi spui care e ok dintre foli când îți ajung si eu caut folii si nu am găsit una 100% ok
Cum imi vin foliile si le testez, te anunt :)

#3851
MaryusRazor

MaryusRazor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 18.09.2016

View Posttigerheart, on 13 iulie 2017 - 20:14, said:

Cum imi vin foliile si le testez, te anunt :)
Mulțumesc :)

#3852
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Fără aptX (HD):(

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate