Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Recomandare cafetiera programabila

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
dehonl

dehonl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 789
  • Înscris: 19.08.2015
Vreau sa imi recomandati o cafetiera care se programeaza, sa o setez de seara sa imi faca cafeaua dimineata, sa nu mai stau sa pregatesc eu toate cele, sa ma astepte "cafeaua gata facuta".

Nu am mai avut vreo cafetiera, nu stiu care sunt firmele bune, nu stiu ce se cauta la ele.
Buget 200 de lei.

#2
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Heinner Savory HCM-1100D

#3
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015
O priza programabila si gata.

#4
dehonl

dehonl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 789
  • Înscris: 19.08.2015

 Venboteam, on 10 septembrie 2015 - 17:15, said:

Sincer sa fiu de la asta am plecat si eu cu subiectul, am hota Heinner si se descurca foarte bine, o am de 2 ani si nu mi-a facut probleme, sper sa nici nu inceapa...
Am gasit si cu 60 de lei in Auchan, tot programabila, dar era o firma Mira/Myria, ceva necunoscut, nu vreau sa stau cu ea in garantie.

Ai asa ceva? O parere?

 underb, on 10 septembrie 2015 - 17:19, said:

O priza programabila si gata.
M-am gandit si la asta, eu vreau cafetiera mica, ma intereseaza sa faca o singura cafea, atat, alte cerinte nu am, nu ma intereseaza cantitatea, eu vreau sa imi faca cafeaua de dimineata, nu imi trebuie 10 cafele, doar 1, dar sa o faca singura.

Si desigur la filtru, vreau cu filtru care se refoloseste, de plastic, cum se zice, sa nu trec si filtre pe lista de consumabile.

Am un prieten care are o cafetiera mica, adusa din Germania, acolo cica a nimerit intr-o zona scumpa si nu gasea cafea ieftina, a mers si a cumparat o cafetiera mica, genul asta: http://www.emag.ro/f...2/pd/DHMBBYBBM/
Dar care pare mult mai rezistenta, asta victronic pare jucarie, am cautat poze pe google si sincer pare o jucarie de o dai la copil, exceptie fiind partea de apa fierbinte, in rest pare jucarie.

Iara m-a atras asta din cauza la cana termos cu capac: http://www.emag.ro/c...2/pd/DJXYBYBBM/

Desigur cele 2 din urma nu au programare, sunt manuale.

Edited by dehonl, 10 September 2015 - 17:35.


#5
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,043
  • Înscris: 24.02.2006

 dehonl, on 10 septembrie 2015 - 17:34, said:

.........Si desigur la filtru, vreau cu filtru care se refoloseste, de plastic, cum se zice, sa nu trec si filtre pe lista de consumabile.........

cea mai mare prostie pe care o poti face.
o cutie cu 100 de filtre de unica folosinta costa 4-5 lei. si nu mai e nevoie sa speli zilnic filtrul :)

#6
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
ceva de genul asta?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/a_5Ht16dXGw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,036
  • Înscris: 07.11.2006

 dehonl, on 10 septembrie 2015 - 17:10, said:

Vreau sa imi recomandati o cafetiera care se programeaza, sa o setez de seara sa imi faca cafeaua dimineata, sa nu mai stau sa pregatesc eu toate cele, sa ma astepte "cafeaua gata facuta".

Nu am mai avut vreo cafetiera, nu stiu care sunt firmele bune, nu stiu ce se cauta la ele.
Buget 200 de lei.

Cafetierele fac de toate,mai putin cafea.Lichidul acela maroniu nu se poate numi cafea.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate