Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Podul Giurgiu - Ruse si alternativele

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#37
leonktp

leonktp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 01.06.2008
daca se mentine trendul de groaza sunt hotarat sa trec cu bacul pe la zimnicea.mi se pare cea mai la indemana varianta pentru plecare din zona mea,din pitesti,saptamana viitoare.astazi vorbeam cu un amic care a ajuns in thassos si mi-a relatat ca ieri a stat 3 ore la podul vietii.'tu-va in gura cu vigneta voastra si cu supracaciza de rahat.pontacul cand a fost in turcia nu o fi vazut cum se lucreaza la ei?
trraseul dorit este pitesti-alexandria-zimnicea-svistov.

Edited by leonktp, 25 August 2015 - 10:28.


#38
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008
V-am rugat sa nu mai umplem topicul cu generalitati  -  intrebari "Ceva noutati ?", anunturi "Plec si eu maine" !
Folositi celalalt topic, aici trebuie sa ramana informatie curata  -  in cat timp s-a trecut si pe unde, cum este drumul  -   pt a fi usor de gasit, si fiecare-si poate trage propriile concluzii !

Nu-mi face placere dar, daca nu-ntelegeti de vorba buna, dau si "premii".

#39
AdrianHH

AdrianHH

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,389
  • Înscris: 23.04.2007
Nu e calda stirea(acum am aflat-o) insa poate merita mentionata.Sambata15august/cca 9 dimineata,o colega a mers pe la Turnu M. la bac,a durat 2 h din momentul plecarii bac-ului pana la iesirea efectiva din Nikopole.A durat mult debarcarea si formalitatile acolo mi-a zis.Nu stiu alte detalii.

#40
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008
Ca sa lamuresc un pic lucrurile, sa nu sperii userii ca n-au voie sa mai scrie aici.
Postul lor aduce ceva concret, un timp de asteptare, o clarificare asupra drumului, e OK, ne ajuta sa ne facem o idee mai clara.
Nu aduce nimic, nici o informatie, postul zboara si autorul e premiat.  Deci da, postul 39 e-n regula.  Si 37... la prima vedere pusesem mana pe buton, dar a adus, totusi, si-o informatie de ieri, de la pod, asa c-a ramas.

Edited by Barboso, 25 August 2015 - 16:27.


#41
mhz

mhz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 10.12.2005
Eu sunt acum in vama la Zimnicea.
Bacul trebuia sa plece la 11:30, a ajuns după 12 si încă ies masini

#42
mhz

mhz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 10.12.2005
Încă sunt pe bac, un tir a rămas blocat pe rampa de urcare. Încep sa regret cele 3 ore de la Giurgiu.

#43
mihai20005

mihai20005

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 18.12.2005
In felul asta 45 de minute de la Alexandria la Zimnicea cu 2 ore de stat la bac si cu 1 ora de la Bucuresti la Alexandria rezulta 3,45 ore. Aproximativ cam ca la Giurgiu.

#44
m_maru

m_maru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,297
  • Înscris: 04.05.2013

View PostBarboso, on 25 august 2015 - 10:51, said:

Ca sa lamuresc un pic lucrurile, sa nu sperii userii ca n-au voie sa mai scrie aici.
Postul lor aduce ceva concret, un timp de asteptare, o clarificare asupra drumului, e OK, ne ajuta sa ne facem o idee mai clara.
Nu aduce nimic, nici o informatie, postul zboara si autorul e premiat.  Deci da, postul 39 e-n regula.  Si 37... la prima vedere pusesem mana pe buton, dar a adus, totusi, si-o informatie de ieri, de la pod, asa c-a ramas.

Am mai postat odata tot pe acet"citeaza"
Multumesc, renunt sa mai postez ca oricum se pare ca a disparut postarea.
Sunt din Giurgiu si sunt in zona podului.
Nu am incercat decit sa fiu de ajutor.
Inca o data scuze ca cele anterioare au fost sterse.

Edited by m_maru, 25 August 2015 - 20:23.


#45
dragosdmx

dragosdmx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 13.10.2008
Pe la Calafat - Vidin a plecat cineva?

#46
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008
Topicul se dovedeste inutil, asa ca se inchide !

N-are rost sa discutam aceleasi lucruri in doua locuri diferite.  Vreti "sa va bagati in seama", faceti-o dincolo !  Eu m-am plictisit sa va atrag atentia si sa va penalizez, incercand sa pastrez topicul curat, ca informatia sa fie usor de gasit.  Ce noutati apar de-acum, le postati / cautati in cele 120 de pagini (sau cate se vor face)  ale celuilalt topic.
Spoiler

Edited by Barboso, 26 August 2015 - 00:45.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate