Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Laptop Online

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
RA2013

RA2013

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 22.01.2013
Am vazut pe siteul cel.ro un laptop mult mai ieftin decat in magazine. Ei zic ca e la promotie nou nout , ati mai comandat de pe siteul respectiv pot avea incredere in ei ?

#2
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008
Lasă un link să vedem cât de bună e promoţia. Cel.ro este magazin cunoscut dar mai au şi ei probleme.

#3
albastru

albastru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 07.05.2003
Dacă vrei să cumperi de la Corsarii online pregătește-te să nu ai garanție. Garanția la ei de cele mai multe ori = 0. Un exemplu recent http://goo.gl/49ONXT

#4
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Sunt foarte nesimtiti cand vine vorba de garantie.

#5
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Dupa link ul de mai sus si alte plangeri de care am auzit o sa evit si eu acest magazin. Eu aveam impresia ca este o firma serioasa dar tot auzeam ca unii au probleme cu ei dar vad ca aud din ce in ce mai des acest lucru.
Acum poate or fi si comentarii fake, dar cand vezi din ce in ce mai multe incepi sa ti pui niste semne de intrebare :D

#6
andrei_1234567890

andrei_1234567890

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 13.08.2015
Fake pe naiba. Ar fi venit de mult cu lămuriri domnii de la cel mai cel.

Vezi Păgubiţi de cel.ro

https://www.facebook...biticelpunctro/

Edited by andrei_1234567890, 18 August 2015 - 09:16.


#7
albastru

albastru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,914
  • Înscris: 07.05.2003
A apărut cazul de mai sus la TV http://observator.tv...ual-159387.html

#8
misu183

misu183

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,954
  • Înscris: 21.12.2008
Eu am luat doar de 2 ori de la ei, cei drept o tableta si un mediaplayer, dar nu cred ca se pune in discutie pentru ca au fost usor de transportat si au ajuns ok. Daca stam sa na gindim sunt n motive care pot duce la spargerea unui TV: ambalajul gindit prost care nu asigura protectie la manipulari si transport in conditii normale (ma indoiesc totusi - deobicei sunt imbracate in calupuri de polistiren), manipulari defectuoase care pot aparea incepind de la producator, distribuitor, depozite, firma de curierat. Prinde hotul scoate-i ochii. Nu mai punem transporturile in sine cu TIR, dube etc etc. Pentru asemenea situatii trebuie sa existe un sistem de asigurari pe care firma care vinde produsele trebuie sa il aiba pus la punct pentru despagubiri in cazul in care apar avarieri ale produsului pe traseu care nu tin de client. Cind vine curierul nu cred ca sta nimeni sa bage in priza obiectul primit. Ce facem atunci? Ne transformam in inspectori de calitate la primire? Nu cred ca sta nimeni sa faca asa ceva mai ales la un produs mare bine ambalat. Asta imi da de gindit si cind iau TV cu proxima ocazie ma duc direct in magazin sau showroom.

#9
andrei_1234567890

andrei_1234567890

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 13.08.2015

View Postmisu183, on 19 august 2015 - 06:51, said:

De asta cumpăr de la emag. Online!

http://www.emag.ro/i...-trebuie-sa-fac

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate