Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

ax came rupt-dealerii opel neaga problemele

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
nu cred ca mai merita. de fisurat cred ca a fost fisurat din primavara sau posibil de la fostul propietar. Capat zilelor i-a pus cuzinetii desfacuti.

#56
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,616
  • Înscris: 15.06.2007
Imi pare rau de ghinionul tau. Tu ocarasti marca Opel, ai dreptatea ta, eu o iubesc. Am unul de 12 ani si 300000km, si pana acuma nu mi-a facut probleme majore.
Abea acuma mi s-a belit pielea de la volan, si cred ca a fost combinatia dintre transpiratie + verigheta, care a dus la uzarea pielii.
Motorul merge frumos, nu papa ulei, dar incet incet se uzeaza.
Imi pare rau ca mi-a fost lovita de doua ori, si am reparat-o pe rca ul vinocatilor, dar tot ce a fost reparat in romania este net sub calitatea de fabrica. (Usile schimbate, de exemplu, nu se inchid ca cele originale).

Blocul de lumini incepe sa nu mai faca contact calumea, dar daca e apasat mai tare merge.
Asta e, o masina vechie aduna multa istorie pe ea, si patanii care o uzeaza putin cate putin. Am ajuns sa am faruri noi (doua tamponari usoare) doau bari pe fata, desi ar merge si cea din spate schimbata (dar nu am prins pe nimeni cand mi-a lovit-o in bara).
Per total o masina cinstita. Ramane de vazut ce reparatii mai intervin si cat o sa coste si daca merita investitia. Anul asta am bagat valoarea ei in ea, gume noi si distributie noua.

#57
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
crede-ma ca am iubit-o si eu, o apreciam, dar pana la punctul cu axa rupta, dar asta e, dam inainte. E o masina care daca m-a simtit ca am tinut la ea si m-a ars:))

Edited by xkos, 09 August 2015 - 14:15.


#58
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
update:  am mers cam inca 15000 km din vara  pana acu, rezista. Daca mai duce 100.000 ii fac tort+coliva.

Edited by xkos, 24 December 2015 - 18:47.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate