Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scurgeri de la etajul superior

Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...
 Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen
 Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950
 Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 

fifa 15

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
DANUBOGDAN

DANUBOGDAN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 29.01.2015
Buna ziua tuturor. Postez si eu aici deoarece imi place foarte mult fifa 15 de pe consola dar din pacate nu prea am skill si rog pe cei care stiu bine sa ma ajute putin. Chestia e ca joc cu prietenii mei care au ceva experienta atat in joc cat si
in tactici, formatii etc. Ce ma oftica cel mai tare este ca tot timpul si orice formatie joc nu e indeajuns de offensiva precum la ei. Asa ca daca stiti vreun trick sau tips va rog mult sa mi spuneti. Multumesc anticipat.

#2
mdf11

mdf11

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 25.07.2015
Există o grămadă de youtuberi care joacă fifa. De fapt, cred că sunt mai mulți decât pentru orice alt joc.
Nu există soluții minune, ci doar practică.

#3
maxmedia1999

maxmedia1999

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 29.06.2012

View PostDANUBOGDAN, on 26 iulie 2015 - 14:02, said:

Buna ziua tuturor. Postez si eu aici deoarece imi place foarte mult fifa 15 de pe consola dar din pacate nu prea am skill si rog pe cei care stiu bine sa ma ajute putin. Chestia e ca joc cu prietenii mei care au ceva experienta atat in joc cat si
in tactici, formatii etc. Ce ma oftica cel mai tare este ca tot timpul si orice formatie joc nu e indeajuns de offensiva precum la ei. Asa ca daca stiti vreun trick sau tips va rog mult sa mi spuneti. Multumesc anticipat.

Pentru inceput trebuie sa umbli putin la custom tactics sunt o gramada de setari pe youtube,apoi daca joci la UT depinde ce echipa ai,daca ai chemistry bun.Nu stiu cat de incepator esti ca sa-ti dau un sfat,ce campionat joci,ce jucatori ai pe pozitii,sunt multe de spus


Mi-ai adus aminte de fifa,ce joc frumos a fost fifa world,mai jos un meci cu mine

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/m-J5pV-Awds?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by maxmedia1999, 26 July 2015 - 17:17.


#4
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012
Pe ce placi grafice rulati fifa?

#5
maxmedia1999

maxmedia1999

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 29.06.2012

View Postmarius87ism, on 26 iulie 2015 - 17:20, said:

Pe ce placi grafice rulati fifa?

Nu se mai merita sa joci fifa pe pc,nu prea mai e lume online,totul se joaca acum pe console ps4 cei mai multi si xbox,cel mai bine e la ps4 pt ca poti sa joci in campionatele organizate de EA

#6
DANUBOGDAN

DANUBOGDAN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 29.01.2015

View Postmaxmedia1999, on 26 iulie 2015 - 17:09, said:

Pentru inceput trebuie sa umbli putin la custom tactics sunt o gramada de setari pe youtube,apoi daca joci la UT depinde ce echipa ai,daca ai chemistry bun.Nu stiu cat de incepator esti ca sa-ti dau un sfat,ce campionat joci,ce jucatori ai pe pozitii,sunt multe de spus


Mi-ai adus aminte de fifa,ce joc frumos a fost fifa world,mai jos un meci cu mine

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/m-J5pV-Awds?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Singura chestie cand joc cu ei e ca oameni lor urca iar ai mei asteapta impinsi de la spate nush de ce..tre sa apas pe un bunton ceva, joc aceleasi formatii si tactici ca si ei ca joc pe xbox si vad ce fac ei fac si eu

#7
maxmedia1999

maxmedia1999

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 29.06.2012
Schimba acolo in joc la mentality pune attacking,intra la custom tactics mareste pressingul,cumpara jucatori cu viteza

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate