Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

My Little Pony

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ValyC347

ValyC347

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 31.05.2014
Buna ! Demult caut desenul animat My Little Pony (Micul Meu Ponei) dublat in romana, ma refer la sezoanele 1,2,3,4,5 macar unul din ele.

#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,762
  • Înscris: 09.05.2005
Vrei sa le cumperi?

#3
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014
Nu exista asa ceva. In plus pierzi actori vocali senzationali , pentru o dublura vocala care deobicei in romania este facuta atat de prost incat pierzi tot farmecul .
Invata engleza cat de cat , si apoi te poti antrena la engleza urmarind serialul netradus si nedublat .

Mai adaug ca iti trebuie engleza pentru a intelege toate creatiile senzationale ale fandomului MLP:FiM , de exemplu creatiile fandomului in materie de muzica doar din luna iunie:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/UMiuDmareEo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by _-AppleS-_, 15 July 2015 - 20:30.


#4
sal0101

sal0101

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 08.06.2015
cauta intai lista episoadelor pe wikipedia, apoi gaseti ultimele episoade dublate pe un site cartoon sau ceva de genu.Eu le-am gasit in 5 minute.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate