Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 

Tepar sau nu?

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#55
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004

Quote

pai, cand trimiti "livrare-cu-verificare", tu asamblezi produsu in fata curierului si scrii pe o hartie detalile si seria/codu produsului; daca refuza, cand iti vine inapoi verifici ce este in colet, daca nu corespune ....  sa vezi spectacol cu politia

ha... ha
confunzi cu ceva dar nu stiu cu ce...
crezi ca curierul are atata pregatire incat sa certifice ca tu ai pus un iphone original in pachet (sau un S6)?!? sau in cazul altor produse carora nici denumirea nu le-o stie (un carburator spre exemplu... poate curierul sa certifica ca carburatorul e de la un anumit tip si model de masina? daca eu trimit un manciclop si ii arat o baterie R6... si ii zic ca ala e manciclopul. ... pai ala e!!!, doar n-o sa comenteze curierul ca nu-i manciclop!!!

uite... eu am profitat de oferta si am trimis gratuit la timisoara parca, un mostrar... a venit curierul... habar n-avea ce-i ala mostrar...
- asta e?
- da!
- bun!

Edited by Nero-d, 12 July 2015 - 03:24.


#56
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
Era moNstrarul in pachet? Era... Deci e clar ca nero-d nu trage tepe(+1 feedback).

Sa fim un pic on-topic: poti lua o bata de baseball[d'aia romaneasca, sculptata la munte], le poti da peste dantura cu bata de baseball(adica le tragi o teapa de proportii), dupa care le spui ca bata a fost un fel de tratament pentru negii de pe varful dintilor. Nu-i clar ca nu vor mai avea nici un neg pe dintii care nu ii mai au?

Legal si moral, nimeni nu a tras nici o teapa cand a promis eliminarea negilor de pe dantura. Ba mai exista si probe cum ca dantura e curata ca lacrima.

----

Auzi, ba nero-d, da' ai vazut ce ieftina a fost bata anti-negi? Tu n-ai prins asa promotie, ghinionistule!

Edited by dexterash, 12 July 2015 - 04:03.


#57
vlady1

vlady1

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 11.07.2015
Dupa ce i-am dat mesaj ieri ca insist sa platesc la livrare si ca nu se poate pacali mi-a raspuns:
"Yes I know friend but we have been cheated severally. We can allow you make payment of 50% and when you get the device you can then make the remaining payment. Or if you are not satisfied you can ask your friend in Uk to check the device for you or we can deliver to your friend and he will pay us directly and then send to you in your country but we just can not send to you unless payment is made first. We do not want to lose our product anymore.
We hope to hear from you soon"

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#58
CONSTANT1708

CONSTANT1708

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 21.04.2007
Bine ca macar ai belit ochii prin emoticon macar.

#59
GradinariuD

GradinariuD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 27.09.2016

 vlady1, on 12 iulie 2015 - 14:18, said:

Dupa ce i-am dat mesaj ieri ca insist sa platesc la livrare si ca nu se poate pacali mi-a raspuns:
"Yes I know friend but we have been cheated severally. We can allow you make payment of 50% and when you get the device you can then make the remaining payment. Or if you are not satisfied you can ask your friend in Uk to check the device for you or we can deliver to your friend and he will pay us directly and then send to you in your country but we just can not send to you unless payment is made first. We do not want to lose our product anymore.
We hope to hear from you soon"

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image
Engleza de balta

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate