Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Bodrum TURKBUKU

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006
nu recomand la nimeni  Bodrum - Turkbuku ,  

Este foarte scump  ( Ex :  1 Pahar limonata  10  usd  ,  1 Lahmacun + 1 ayran  : 18  USD )  , Mai  bine   mancati si  faceti concediu in alta  parte

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
Scuza-ma, dar daca nu ti-ai permis tu nu inseamna ca nu-i fain.

Asa ar trebui sa vin si eu si sa zic: Nu recomand la nimeni Tokyo, ca daca manci in Ginza dai 8000 JPY pe o masa de 2 persoane, fara bauturi, dai 4000 JPY de la aeroport pana in centru si 150 USD/ noapte, cel putin, in hotel. Ah, si avionul e scump. Si mai pui si intrarile la atractii 1000-5000 JPY bucata. Fara 2000 EUR de persoana, fara transport, nu scapi.

Data viitoare du-te unde iti permiti Posted Image Sau invata sa te adaptezi si nu te astepta sa mananci si sa bei numai la terase.

Pe acelasi principiu, nici in Paphos nu mi-a fost prea ieftin, in conditiile in care era 10€ un Orange juice minuscul, in momentul in care dolarul era 2,8 lei si EUR peste 4,4. Si mancarea...damn, fara 30-50€ plecai cu stomacul mai gol decat te duceai.
Dar mergeam la supermarket pentru apa de baut pe plaja/ in oras ( nu cum fac unii, o cumpara de la terase si se plang ca-i scump tare in cipru ), mancarea de la supermarket ( bine, nu era tocmai ieftin dar acceptabil ).


Nu locul e scump ci turistul neinformat.

Edited by lex404, 09 July 2015 - 00:23.


#3
_Dadi_

_Dadi_

    Martian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,154
  • Înscris: 01.05.2015
Da si linga Munchen la Parsdorf...2 pizza imense+un ceai+o bere buna...22,5 euro...mai ieftin ca la noi....

Nasol si la Munchen....+compania chelnarilor romani....

#4
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006

View Postlex404, on 09 iulie 2015 - 00:23, said:

Scuza-ma, dar daca nu ti-ai permis tu nu inseamna ca nu-i fain.

Asa ar trebui sa vin si eu si sa zic: Nu recomand la nimeni Tokyo, ca daca manci in Ginza dai 8000 JPY pe o masa de 2 persoane, fara bauturi, dai 4000 JPY de la aeroport pana in centru si 150 USD/ noapte, cel putin, in hotel. Ah, si avionul e scump. Si mai pui si intrarile la atractii 1000-5000 JPY bucata. Fara 2000 EUR de persoana, fara transport, nu scapi.

Data viitoare du-te unde iti permiti Posted Image Sau invata sa te adaptezi si nu te astepta sa mananci si sa bei numai la terase.

Pe acelasi principiu, nici in Paphos nu mi-a fost prea ieftin, in conditiile in care era 10€ un Orange juice minuscul, in momentul in care dolarul era 2,8 lei si EUR peste 4,4. Si mancarea...damn, fara 30-50€ plecai cu stomacul mai gol decat te duceai.
Dar mergeam la supermarket pentru apa de baut pe plaja/ in oras ( nu cum fac unii, o cumpara de la terase si se plang ca-i scump tare in cipru ), mancarea de la supermarket ( bine, nu era tocmai ieftin dar acceptabil ).


Nu locul e scump ci turistul neinformat.
Stai linistiti ,  fara  nici o  suparare  :)

Nu am  spus  ca nu  permit ,  i-am informat  pe  altii , atat !

Nici nu am spus ca nu este  fain , Am dat informatie  despre  preti , atat !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate