Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...
 Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 

Noi posturi TV din data de 5 iunie 2015 la U.P.C.: HD:Taraf TV&Food Network și S.D.: Agro TV, Slager TV & Food TV (noi posturi TV în sept.-oct. 2015)

- - - - -
  • Please log in to reply
332 replies to this topic

#91
mariusnorbert

mariusnorbert

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,565
  • Înscris: 03.06.2009
Marea Scanare de vineri se mută la UPC! Ar cam trebui, forțați de concurență, să vină cu ceva noutăți și ar fi superb dac-ar intra canalele astea mâine, înainte de week-end-ul prelungit cu ziua liberă de luni, să avem timp să le savurăm!

#92
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
Cred ca va fi marele fail de vineri. La fel ca si colegul grinci si ca multi altii, ma gandesc la posibilitatea aparitiei unei noi extra super optiune. Sper sa ma insel si sa fie bine pentru toata lumea.

#93
satanistu

satanistu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,639
  • Înscris: 09.03.2011
Nu se stie, poate nu apare o super optiune (cazul Viacom : MTV Live HD, Nickelodeon Jr., Paramount, CCX) sau poate va fi (cazul Viasat : TV1000, Sundance Channel ; cazul posturilor extra HD : Etno, Arte , Mooz Dance).

#94
SERGIUTANDARICA

SERGIUTANDARICA

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 19.09.2004
Sper să nu fie vorba doar despre canalele introduse pe Horizon GO. Aștept și eu surpriza.

#95
andreiandu

andreiandu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 13.04.2015
Din cate stiu eu se renunta la extraoptiune, dar cine are maxim evident va avea mai multe canale introduse...

#96
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,391
  • Înscris: 05.09.2005
Asta e un lucru bun.

#97
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,035
  • Înscris: 08.08.2002

View Postandreiandu, on 28 mai 2015 - 14:18, said:

Din cate stiu eu se renunta la extraoptiune, dar cine are maxim evident va avea mai multe canale introduse...

Care Maxim ? Aici e dilema UPC-ului ...

Edited by MD, 28 May 2015 - 17:56.


#98
andreiandu

andreiandu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 13.04.2015
Cel mai mare pachet de canale Tv, ca sa nu mai existe neintelegeri... :)

#99
manic_user

manic_user

    Slightly Older Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,365
  • Înscris: 16.01.2007
Doar oarecum offtopic.

Dacă Doamne ferește, un cutremur catastrofal s-ar fi produs în ecartul de timp al previziunilor marelui "cutremolog" Vergil Hâncu, astăzi individul ar fi fost un semizeu al plaiurilor mioritice.

Să vedeți câți semizei vom avea pe Softpedia dacă UPC va introduce într-adevăr canale TV săptămâna viitoare. Dă Doamne să o facă! Posted Image

#100
andreiandu

andreiandu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 13.04.2015
Daca este adevarat ca se introduc 12 canale HD, efectic face pipi de suuus cel putin pe rds...

#101
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007

View Postmanic_user, on 28 mai 2015 - 18:18, said:

Doar oarecum offtopic.

Dacă Doamne fereşte, un cutremur catastrofal s-ar fi produs în ecartul de timp al previziunilor marelui "cutremolog" Vergil Hâncu, astăzi individul ar fi fost un semizeu al plaiurilor mioritice.

Să vedeţi câţi semizei vom avea pe Softpedia dacă UPC va introduce într-adevăr canale TV săptămâna viitoare. Dă Doamne să o facă! Posted Image
Nu-i valabil. ...era vorba de luna asta.

#102
manic_user

manic_user

    Slightly Older Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,365
  • Înscris: 16.01.2007
Aşa-i prietene, dacă este luna asta nu se pune, evident! :D

#103
satanistu

satanistu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,639
  • Înscris: 09.03.2011
O surpriza adevarata ar fi introducerea posturilor Prima TV HD si Antena HD. Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#104
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,797
  • Înscris: 06.12.2006

View Postandreiandu, on 28 mai 2015 - 18:19, said:

Daca este adevarat ca se introduc 12 canale HD, efectic face pipi de suuus cel putin pe rds...

12 canale HD?!?! Asa ceva este utopic. Eu am mari îndoieli  ca se va întâmpla ceva "revoluționar" săptămâna viitoare. Dar timpul ne va confirma.

#105
mike2044

mike2044

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,549
  • Înscris: 27.02.2010

View Postsatanistu, on 28 mai 2015 - 20:29, said:

O surpriza adevarata ar fi introducerea posturilor Prima TV HD si Antena HD. Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image
Nici vorba!

#106
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,797
  • Înscris: 06.12.2006

View Postsatanistu, on 28 mai 2015 - 20:29, said:

O surpriza adevarata ar fi introducerea posturilor Prima TV HD si Antena HD. Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Surpriza adevărată ar fi sa introducă Antena 3 HD, sa vad în Full HD ochii injectați ai lui Badea din cauza lui Băsescu  și buzele tocite ale lui Gadea de atât pupat în cur pe Voiculescu.

Apropo de canale HD, am văzut acum ca exista Look Plus HD. Parca pana acum exista doar un Look în HD.

Edited by tdan08, 28 May 2015 - 20:52.


#107
satanistu

satanistu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,639
  • Înscris: 09.03.2011

View Posttdan08, on 28 mai 2015 - 20:46, said:

Apropo de canale HD, am văzut acum ca exista Look Plus HD. Parca pana acum exista doar un Look în HD.

Erau ambele, de la inceput.

#108
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,797
  • Înscris: 06.12.2006
Pe bune?! Îți dai seama cat ma interesau Lookurile dacă abia acum am observat. :) La capitolul sport ma uitam pe dolce și digi. :)

Edited by tdan08, 28 May 2015 - 20:57.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate