Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire
 Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...
 Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...
 COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 

Max Payne 3

- - - - -
  • Please log in to reply
203 replies to this topic

#19
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007

View PostkAtA_ssj6, on Aug 10 2007, 20:50, said:

NUUUUUUU max payne 3 nu exista si nici nu va exista pe nici o platforma de jocuri
De ce ? jucati max pane 2 si terminati-l si va ve-ti da seama de ce .
Da-mi voie sa te contrazic. Eu cred ca atata timp cat Max nu a murit, orice e posibil...
Oricum astept poate la anu' sa ne delectam cu filmul !

#20
AlexGP

AlexGP

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 03.01.2007

View PostG_DD, on Aug 14 2007, 00:24, said:

Da-mi voie sa te contrazic. Eu cred ca atata timp cat Max nu a murit, orice e posibil...
Oricum astept poate la anu' sa ne delectam cu filmul !

Din cate am inteles filmul va fi cu actori mai necunoscuti.. poate e mai bine asa.

#21
treqo

treqo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 31.08.2007
daca mai aflati ceva de noutati de la max payne sa mai postati
nici nu mai stiu de cate ori l-am jucat
si hitman au fost niste serii bune si cred ca or sa mai continuie

#22
iicsus

iicsus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 19.06.2006
hitman sigur mai continua, mai ales prin filmul ce o sa se lanseze in toamna. in ceea ce priveste jocul, hitman 5 va fi gata spre sfarsitul anului 2008. cat despre max payne asa e, momentan nu se lucreaza la o continuare. sa speram ca macar prin 2009 o sa avem si max payne 3.

#23
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Ba da, Max Payne 3 este în producție "as we speak". A fost confirmat într-un comunicat oficial de presă al TAKE 2 din zilele trecute și va fi lansat în anul fiscal 2009 al firmei alături de sequeluri pentru Manhunt și Bully.

Până atunci aveți alternativa STRANGLEHOLD care practic ESTE Max Payne. Jocul apare luna aceasta pe PC și XBOX360. Va urma un demo în câteva zile.

#24
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007

View PostCodename, on Sep 13 2007, 05:14, said:

Ba da, Max Payne 3 este în producție "as we speak". A fost confirmat într-un comunicat oficial de presă al TAKE 2 din zilele trecute și va fi lansat în anul fiscal 2009 al firmei alături de sequeluri pentru Manhunt și Bully.

Până atunci aveți alternativa STRANGLEHOLD care practic ESTE Max Payne. Jocul apare luna aceasta pe PC și XBOX360. Va urma un demo în câteva zile.
2009 ???  :o Nasol...Am sustinut mereu ca sigur se va face si 3, da' parca vroiam mai repede, oricum bine ca va fi totusi. Abia astept. Cine stie ce cerinte va avea. Oricum pana atunci vom arunca P.C.-urile astea si vom lua altele :rolleyes:
Iar despre Stranglehold, pare interesant, doar ca Max Payne e un pic chinez... :huh:
Ce Dumnezeu...Max Payne nu e decat unul !   (nu vreau sa supar pe nimeni, asa cred eu)

#25
cmc7

cmc7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 09.07.2007
A aparut STRANGLEHOLD demo : http://computergames...ehold-demo.html

#26
timeout

timeout

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 06.09.2004

View PostCodename, on Sep 13 2007, 04:14, said:

Ba da, Max Payne 3 este în producție "as we speak". A fost confirmat într-un comunicat oficial de presă al TAKE 2 din zilele trecute și va fi lansat în anul fiscal 2009 al firmei alături de sequeluri pentru Manhunt și Bully.

Până atunci aveți alternativa STRANGLEHOLD care practic ESTE Max Payne. Jocul apare luna aceasta pe PC și XBOX360. Va urma un demo în câteva zile.


1. Vreau sa vad comunicatul de presa ,si sa nu fie ala din 2004 al lui Lapin ! Altfel NU TE CRED !!!!!!!!! Pt. ca NU EXISTA !!!!
2. Stranglehold este un joc bun ,dar nu va avea niciodata farmecul lui Max ,cred ca nu sunt singurul care sustine asta .
3. Cineva a facut o petitie online pt Max Payne 3 ,daca aveti un minut de pierdut puteti sa votati aici : http://www.gopetitio...ax-payne-3.html

#27
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004

View PostG_DD, on Sep 14 2007, 13:12, said:

Iar despre Stranglehold, pare interesant, doar ca Max Payne e un pic chinez... :huh:
Ce Dumnezeu...Max Payne nu e decat unul !   (nu vreau sa supar pe nimeni, asa cred eu)
Mă refeream la gameplay, nu la personaj, ce naiba ? Jocul e aproape identic doar cu alte texturi și grafică îmbunătățită.

View Postcmc7, on Sep 15 2007, 12:49, said:

A aparut STRANGLEHOLD demo : http://computergames...ehold-demo.html
Super! O să fac un topic pentru joc astăzi. Păcat că îmi face figuri netul că l-aș fi descărcat și eu. Poate își revine totuși.

View Posttimeout, on Sep 15 2007, 13:09, said:

1. Vreau sa vad comunicatul de presa ,si sa nu fie ala din 2004 al lui Lapin ! Altfel NU TE CRED !!!!!!!!! Pt. ca NU EXISTA !!!!
2. Stranglehold este un joc bun ,dar nu va avea niciodata farmecul lui Max ,cred ca nu sunt singurul care sustine asta .
3. Cineva a facut o petitie online pt Max Payne 3 ,daca aveti un minut de pierdut puteti sa votati aici : http://www.gopetitio...ax-payne-3.html
Citește aici: http://www.gamespot....updates;title;1

#28
timeout

timeout

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 06.09.2004
Da ,este intradevar un articol ,dar nu un comunicat de presa oficial !
Dar daca ne gandim ca in 2004 ,Lapin ,a spus clar : "There'll be another Max Payne" ,si pana acum nu s-a concretizat nimic ,permite-mi sa privesc cu scepticism lansarea lui Max Payne 3 ,chiar si in 2009 .
Pana cand nu vad cu ochisorii mei ceva oficial nu mai cred nimic .
Nu sunt un gamer dar jocul asta mi-a placut foarte mult, si imi doresc foarte mult ca el sa aibe o continuare ..... sa speram ca asa va fi .

Numai bine !

#29
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Și eu îmi doresc o continuare la Max Payne. Un joc cu o atmosferă deosebită și fără cenzură, lucru care m-a surprins în mod plăcut. Până atunci singurul joc care prin gameplay amintește de May Payne și are și grafică la standardele zilelor noastre este Stranglehold.

#30
gio19ro

gio19ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 30.11.2007

View PostG_DD, on Aug 14 2007, 09:24, said:

Da-mi voie sa te contrazic. Eu cred ca atata timp cat Max nu a murit, orice e posibil...
Oricum astept poate la anu' sa ne delectam cu filmul !
Am si eu o intrebare , ca unul complet profan vis a vis de shootere. Max Payne 2 e primul joc de acest gen pe care l-am jucat. In cateva ore am ajun la.... partea a III-a capitolul 8.  Acolo se termina jocul? Unu' Vladimir se urca intr-o nacela sub o cupola... Pot a dau jos nacela daca tintesc cepurile de lemn ce o fixeaza dar nu rezolv nimic. Ala e sfarsitul jocului?

Edited by gio19ro, 01 December 2007 - 17:56.


#31
iicsus

iicsus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 19.06.2006
Am jucat acum mult timp Max Payne 2 si nu mai tin minte exact cum trebuie facut, dar Vladimir trebuie sa cada. Probabil mai trebuie sa tragi intr-un loc.

#32
gio19ro

gio19ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 30.11.2007

View Postiicsus, on Dec 1 2007, 19:05, said:

Am jucat acum mult timp Max Payne 2 si nu mai tin minte exact cum trebuie facut, dar Vladimir trebuie sa cada. Probabil mai trebuie sa tragi intr-un loc.
Ok, o sa incerc. Dau jos nacela, cade cu ea cu tot si apoi mai vad....

#33
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007

View Postgio19ro, on Dec 1 2007, 19:56, said:

Ok, o sa incerc. Dau jos nacela, cade cu ea cu tot si apoi mai vad....

Ai rezolvat ??? Si eu m-am cam chinuit la faza aia. L-am jucat acu vreo 3 ani. Super. Chestia e ca nu m-a ajutat nimeni, iar cand reusesti de unul singur ai si mai mare satisfactie ! Asa ca sper ca ai scos-o singur la capat.

..poate se va face si 3...

#34
timeout

timeout

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 06.09.2004
Ati vazut-o pe asta?

Eu zic sa nu mai cautati cauciucuri de iarna. Mai bine luati Max Payne 2 pana pare Max Payne 3 ...daca apare vreodata .

Reclama asta ma scarbeste .....

#35
ollama

ollama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 16.09.2007
am jucat doar max payne 2. E destul de misto, spre misto rau...dar singura problema este ca locurile in care se petrece actiunea nu sunt destul de variate. Tot timpul esti intr-o cladire banala, intre 4 pereti simplii.

#36
Darth_Vader

Darth_Vader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,554
  • Înscris: 12.11.2006
Max Payne 3 nu o sa apara prea curand, probabil nu o sa mai apara deloc. A fost anulat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate