Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Legends of Tomorrow (2016)

- - - - -
  • Please log in to reply
115 replies to this topic

#55
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,662
  • Înscris: 13.12.2006

View Postn-amname, on 23 mai 2016 - 17:04, said:

E pacat de ea ca au ucis-o asa, fara niciun motiv.
ia mai uita-te inca o data la scena cu hunter si sara cand povesteste hunter de ce nu i-a mai dus in ianuarie 2016

#56
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/EgMbhWjv_7A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

din ce zice tipu asta, il vom avea pe Captain Cold si in sezonul urmator :)
sa vedem cum intra iar in schema.

#57
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

View PostVipeR85, on 23 mai 2016 - 20:19, said:

ia mai uita-te inca o data la scena cu hunter si sara cand povesteste hunter de ce nu i-a mai dus in ianuarie 2016
Că în perioada aia Sara ar fi murit și ea și soru-sa?
Așa a murit doar soru-sa?

#58
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,662
  • Înscris: 13.12.2006
nou episod, noua serie

mult mai usor de digerat actiunea aici decat in arrow, agents of shield sau gotham...

#59
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
mie mi`a placut, a inceput promitator :)

#60
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
A avut umor, clar..si probabil ca va continua asa. Nu prea inghit chestia asta cu reverse flash si damien darkh, dar sper ca sezonul sa nu se concentreze pe asta. Pentru un tip mort si sters din timeline, reverse flash e destul de activ. Altfel, show-ul nu e rau iar Sara Lance parca e din ce in ce mai buna..imi place ca exista si femei lucrate in seriile astea de pe CW, deoarece in ultima vreme au tot promovat pufosenii gen supergirl, felicity sau jesse quick.. N-am nimic impotriva femeilor mai plinute, dar nu in roluri importante, unele de "eroi".
Atata ipocrizie ca la occidentali n-am mai vazut, bine ca le cer lui oliver, barry sau ray sa fie fit, dar femeilor le da posibilitatea sa fie pufoase. Stiu ca nu le atarna sunculita, dar n-au pic de musculatura pe ele. Am vazut casiere la Cora care par mai fit decat ele.

Edited by n-amname, 18 October 2016 - 00:36.


#61
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,662
  • Înscris: 13.12.2006
of....mi-au gasit punctul slab: ce dracu a spus the flash????
clar nu mai las serialu pana nu aflu ce dracu era in mesajul ala

#62
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
Bag seama ca Ray e un bou si jumatate. Cica shogunul cu armura aia e imposibil sa fie invins de catre ei. Dar el cu armura/costum cu tot, a furat-o de fiecare data...

#63
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,662
  • Înscris: 13.12.2006
da ma, da shogunu pe langa faptul ca e maestru shaolin :) stie si karate...plus ca si-a dat seama cum functioneaza armura

#64
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013
Nu pricep de ce ray nu si-a luat masuri ca sa se asigure ca doar el poate folosi costumul..nu e prima data cand i se intampla nasoale cu el.

#65
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
Zombi ? Pe bune ?

#66
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,662
  • Înscris: 13.12.2006
pe bune sau pe rele....unde dracu e piratu timpului? ca practic dupa ala s-au dus

#67
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
stiti ceva de hunter? a parasit serialu sau care e treaba cu el?

#68
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,662
  • Înscris: 13.12.2006
missing in action....probabil va reveni intr-un episod ca sa lamureasca treaba cu razboiu si cu barry allen

#69
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,662
  • Înscris: 13.12.2006
se anunta un episod mega tare. nu va uitati la el pana nu vedetei flash ep.8, apoi arrow ep. 8...in ordinea asta

#70
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
Si uite asa au pus-o de un film de doua ore, "Invazia extraterestrilor si ce facem in legatura cu asta".
Frumos, multa actiune, si e interesant sa vezi toti eroii (si legendele) la un loc.
Si un easter egg aproape de final, Ray Palmer spune "Chiar ca seamana cu verisoara mea", referindu-se la Supergirl. In Superman Returns, Brandon Routh era Superman, ceea ce il face... varul ei.

#71
raydenel

raydenel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.03.2008
a fost frumos, eu sunt multumit, eram curios cum o includ si pe Supergirl in univers, au gasit o modalitate ok, dar pt amatorii de seriale de genu, se stie ca, calatoria in universe paralele strica totul :) dar cred totusi ca era mai aiurea sa faca ceva gen ca uneste cele 2 universe

#72
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
Iata ca a reaparut Rip Hunter.... oarecum...
Plin episodul de "amintiri din viitor" cu referinta in Star Wars. Amuzant. Si plin de actiune.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate