Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

minciuni pentru ruperea unei relații

- - - - -
  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#37
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
tot o dati doar cu grasimea.
o fi avand omul o mie de motive, a zis unul, nu era sa ii dea un catastif intreg.
stii esti si grasa si la oral intotdeauna faci nazuri si sarmale nu faci ca lumea si ai pus faianta gri in baie desi eu voiam rosie si acu'3 saptamani te uitai gales la ala in parc si te dai cu parfumul ala de miroase ca ciorapii unui tirist si nu tii berea la rece si nu ai cultura generala si stergi praful odata la 3 saptamani si zici ca ai ciclu 10 zile si asculti manele si te uiti pe acasa cand eu am meci si ceri toata ziua bani si vorbesti cam mult si imi controlezi buzunarele si telefonul si nu stii sa calci camasile cum trebuie si tii ocupata baia o ora dimineata si  nu duci niciodata gunoiul si maicata vine cam des si fumezi seara in pat si nu faci sex decat pe intuneric si vrei la mare cand stii ca mie imi place la munte si nu speli wc-ul niciodata si ai stricat vaza mostenita de la bunica'mea si razi sambata la gluma de joi si mor de ciuda ce bine arata sor'ta si de 3 luni ma culc cu maria de la mine de la munca si transpiri si te imbraci ca o paiata si nu-ti place masina pe care vreau sa o iau si imi sta pe creier ca acum 3 ani mi-ai zis ca e destul de lunga dar ca e cam subtire si si si...

#38
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
wow... frate... ce de frustrari Posted Image


iti dai seama ca esti grasa... atunci cand nu mai ai loc (nu mai incapi) intr-o relatie...

Quote

Ca o iubeste.  Dar e clar ca s-a dus dracu iubirea.
asta cu iubirea tine si ea o vreme... (max 3 ani)

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ilwNquGaqv0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Nero-d, 09 May 2015 - 11:36.


#39
Freyaa

Freyaa

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 857
  • Înscris: 19.04.2015
Nero-d il lipim, il grunduim il vopsim ---solutii exista.

#40
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
aaa... asta e alta problema... nu face obiectul topicului de fata Posted Image
e clar ca odata ce ai fost intim cu cineva... si te-ai despartit fara bătăi... mai poti trece pe acolo... ca sunteti obisnuiti unul cu altul... nu e ca si cand nu te-ai cunoaste... jocuri de cucerire, etc...
oricand, la o adica... pac!

tot atat de adevarat ca cine a inselat o data ( a fost infidel) o va mai face,
cine a mintit, va mai minti!... (cine a lovit, va mai lovi)

Edited by Nero-d, 09 May 2015 - 12:05.


#41
korr41

korr41

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,887
  • Înscris: 27.06.2007

View PostMembruAnonim, on 09 mai 2015 - 10:12, said:



Pentru ca barbatii, in general, sunt cretini.

Elena Cârstea ?  Posted Image

#42
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Roscata, da.

#43
korr41

korr41

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,887
  • Înscris: 27.06.2007

View PostNero-d, on 09 mai 2015 - 11:50, said:

...
tot atat de adevarat ca cine a inselat o data ( a fost infidel) o va mai face,
cine a mintit, va mai minti!... (cine a lovit, va mai lovi)

...cine s-a lasat lovit(a) se mai lasa inca si inca si inca...Posted Image

#44
Puferiu3

Puferiu3

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,103
  • Înscris: 18.03.2015
Aia era cu "barbatii sunt niste porci".

#45
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015

View PostNero-d, on 09 mai 2015 - 11:50, said:

aaa... asta e alta problema... nu face obiectul topicului de fata Posted Image
e clar ca odata ce ai fost intim cu cineva... si te-ai despartit fara bătăi... mai poti trece pe acolo... ca sunteti obisnuiti unul cu altul... nu e ca si cand nu te-ai cunoaste... jocuri de cucerire, etc...
oricand, la o adica... pac!

tot atat de adevarat ca cine a inselat o data ( a fost infidel) o va mai face,
cine a mintit, va mai minti!... (cine a lovit, va mai lovi)

Adicatelea barbatii vor si cu sufletul in Rai si cu....eheeeeee,pai ziceti voi daca nu merita inselati numa' cu bunaciuni de sa li se puna foc la inima:))) Ca tot nu au ei notiunea de iubire decat insurubata de la brau in jos:))

View PostPuferiu3, on 09 mai 2015 - 12:19, said:

Aia era cu "barbatii sunt niste porci".

Asa e! Le place sa ,,manance,, orice ,de oriunde ...daca pica:))

View Postkorr41, on 09 mai 2015 - 11:54, said:


Elena Cârstea ?  Posted Image

Nu-s cretini ei,ci femeile care le dau mai multa importanta decat merita.Si apoi un sfat pt prietena prietenului userului Omule...lumea e plina de barbati,de femei,ambii pot cauta pe cineva care sa se potriveasca cu ceea ce sunt ei.Si inca ceva...aberatie mai mare ca asta pe acest topic ca daca nu mai ai 45kg si ai 55 kg te lasa cel de langa tine ...rar auzi,dar asta arata ca acea relatie a fost gresita din start.

#46
she_wolf

she_wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,601
  • Înscris: 10.12.2014
Păi, poate ii pare rău să te lase, dar presupun că nu ai fi de acord să facă sex cu una care îl atrage fizic, iar la tine să vină pt călcat cămăși și filozofat despre sensul vieții :D

#47
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View Postshe_wolf, on 09 mai 2015 - 10:19, said:

Dintre toate motivele pe care le avea, a ales unul singur, cel mai soft probabil. Chiar trebuia sa fi varsat toata troaca cu laturi in capul aleia?

Nu va sti deloc, nimeni nu se schimba.
De altfel, daca ea s-a considerat ranita pt. ca i s-a spus ca s-a ingrasat, la fel de ranita s-ar fi considerat daca i s-ar fi spus si altele.
Pai nu i-a spus si altele ca sa mai aiba "intrare" la ea.

View PostNero-d, on 09 mai 2015 - 10:39, said:

acum vrei sa dai vina pe inaltime? sau ce?
trebuia sa-i zica ca e prea bondoacă pentru greutatea ei? sa ramana fata cu complexe? Posted Image
Poate femeia are probleme cu inaltimea, adica la greutatea ei ar trebui sa fie mult mai inalta decat el si gandul asta-l complexeaza.

View PostNero-d, on 09 mai 2015 - 10:56, said:

pai stai frate... nu sufletul contraza? ca asa am inteles... am trait in minciuna?

in viata mai depinde si portofelul, nu doar varsta/aspectul Posted Image

dar ei :s-au apropiat" cand domnisoara avea alte caracteristici fizice... alte dimensiuni... deci grasimea a survenit incet... pe parcurs... pe nesimtite... nu dintr-o data!
Eu cred ca pana acuma omul ei nu prea a avut cu cine sa o compare.


View Postshe_wolf, on 09 mai 2015 - 13:37, said:

Păi, poate ii pare rău să te lase, dar presupun că nu ai fi de acord să facă sex cu una care îl atrage fizic, iar la tine să vină pt călcat cămăși și filozofat despre sensul vieții Posted Image
Pai nu i-a spus omul lucruri rele pentru ca trebuie sa-i calce si lui cineva camasile si sa-i mai suga pulicica din cand in cand, chiar daca ea o suge fara tragere de inima. :(

#48
isisceanoua

isisceanoua

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,873
  • Înscris: 18.04.2015
La mine sigur nu ar veni pentru filozofat ,cat despre calcat...poate sa-l calc in picioare:))) Mai, e explicabil ca nu poti sa mai iubesti un om,ca se poate ajunge la saturatie ,ca nu te mai atrage,etc,nu e explicabila lamentarea respectivului si modul in care o da dupa visin incercand sa para un om care nu vrea sa raneasca,care vrea sa protejeze,dar de fapt se protejeaza pe el,eu asa cred.

#49
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View Postisisceanoua, on 09 mai 2015 - 13:44, said:

La mine sigur nu ar veni pentru filozofat ,cat despre calcat...poate sa-l calc in picioare:))) Mai, e explicabil ca nu poti sa mai iubesti un om,ca se poate ajunge la saturatie ,ca nu te mai atrage,etc,nu e explicabila lamentarea respectivului si modul in care o da dupa visin incercand sa para un om care nu vrea sa raneasca,care vrea sa protejeze,dar de fapt se protejeaza pe el,eu asa cred.

Pai dupa trei sau patru ani dupa ce se satura de hoinarit, omul poate sa vina linistit acasa la copil si la nevasta ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat, iar ala micu' o sa inteleaga si sotia nu o sa aiba inima sa lase copilasu' sa creasca fara tata, mai ales daca intre timp ea a scapat de bubele de pe fund si a invatat sa suga pul* ca si cand viata ei ar depinde de asta.

Edited by buteliearagaz, 09 May 2015 - 13:52.


#50
she_wolf

she_wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,601
  • Înscris: 10.12.2014
isis, dacă spui chiar tot, ți se mai cere o șansă, negi, te revolți etc. Probabil că el chiar nu mai voia nicio zi în plus...

#51
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View Postshe_wolf, on 09 mai 2015 - 13:56, said:

isis, dacă spui chiar tot, ți se mai cere o șansă, negi, te revolți etc. Probabil că el chiar nu mai voia nicio zi în plus...

Sau poate ca omul a vrut o pauza si n-a stiut cum s-o spuna.
El s-o fi mutat la mama lui sau cu alta mandra?! :o

#52
she_wolf

she_wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,601
  • Înscris: 10.12.2014
Termină, butelie! :D

#53
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View Postshe_wolf, on 09 mai 2015 - 14:01, said:

Termină, butelie! Posted Image

Daca el nu si-a schimbat orientarea sexuala ca sa nu-si mai aduca aminte de ea, inseamna ca ea nu l-a traumatizat asa tare si mai poate fi recuperat.
Poate ea nu vrea sa produca trei baieti sau i-o fi frica sa nu-i faca o fetita sau tripleti.

Este posibil ca 10-15 kg in plus pe care le are ea sa-i aduca aminte de mama lui si apropierea de ea sa i se para incestuoasa, mai ales daca ea e asa mai mamoasa.

Edited by buteliearagaz, 09 May 2015 - 14:06.


#54
tsunnami

tsunnami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,223
  • Înscris: 17.02.2009

View PostFreyaa, on 09 mai 2015 - 11:47, said:

Nero-d il lipim, il grunduim il vopsim ---solutii exista.

solutii???, ce solutii frate, daca omu nu mai vrea cu ea, ce importanta mai au motivele.
s-a rupt si gata, da pagina

View PostMembruAnonim, on 09 mai 2015 - 11:01, said:

Se stie ca majoritatea femeilor devin neglijente cand sunt intr o relatie de ceva timp. Vecina mea e super grasa si barbata su are patratele. Cand l-am vazut la bustul gol, sa mor, nu altceva. =))
ti s-a sculat la el, este?

View PostFreyaa, on 09 mai 2015 - 10:49, said:

s-a ingrasat si pace.

eu cred ca ea e gravida

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate