Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

minciuni pentru ruperea unei relații

- - - - -
  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#19
korr41

korr41

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,887
  • Înscris: 27.06.2007

View Postbuteliearagaz, on 09 mai 2015 - 01:28, said:


...

Mama ei arata bine?

Posted Image

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostOmule, on 08 mai 2015 - 19:50, said:

Dar dacă ceva te-a deranjat sau pur și simplu nu o iubești, de ce nu o spui pur și simplu?


Pentru ca barbatii, in general, sunt cretini.

#21
she_wolf

she_wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,601
  • Înscris: 10.12.2014

View PostOmule, on 08 mai 2015 - 23:31, said:

Și nu mai bine spune ce s-a adunat să își verse omul nervii decât să o rănească pe fată fără rost?

Dintre toate motivele pe care le avea, a ales unul singur, cel mai soft probabil. Chiar trebuia sa fi varsat toata troaca cu laturi in capul aleia?


Quote

Și atunci va ști și tipa ce să facă să nu mai apară astfel de probleme în viitoarele ei relații.


Nu va sti deloc, nimeni nu se schimba.
De altfel, daca ea s-a considerat ranita pt. ca i s-a spus ca s-a ingrasat, la fel de ranita s-ar fi considerat daca i s-ar fi spus si altele.

#22
Freyaa

Freyaa

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 857
  • Înscris: 19.04.2015
cred ca nu a mintit deloc. ci a fost cat se poate de sincer.

#23
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Concret, cate kg are tipa si ce inaltime? :D

#24
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
acum vrei sa dai vina pe inaltime? sau ce?
trebuia sa-i zica ca e prea bondoacă pentru greutatea ei? sa ramana fata cu complexe? :)

#25
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Pai deja i-a zis ca e grasa. Despre ce vorbim? Initiatorul spune ca nu e chiar atat de grasa incat sa fie deranjant. Plus ca nu am retinut, cati ani au respectivii?

#26
she_wolf

she_wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,601
  • Înscris: 10.12.2014
Ce conteaza cat sau in ce fel e grasa? Daca omul nu mai e atras in niciun fel de ea, s-ar putea sa aiba alte criterii estetice decat ale tale sau ale initiatorului Posted Image.

Edited by she_wolf, 09 May 2015 - 10:46.


#27
Freyaa

Freyaa

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 857
  • Înscris: 19.04.2015

View PostMembruAnonim, on 09 mai 2015 - 10:42, said:

Pai deja i-a zis ca e grasa. Despre ce vorbim? Initiatorul spune ca nu e chiar atat de grasa incat sa fie deranjant. Plus ca nu am retinut, cati ani au respectivii?
initiatorul pare a fi o femeie si atunci treaba e irelevanta.

#28
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostFreyaa, on 09 mai 2015 - 10:47, said:

initiatorul pare a fi o femeie si atunci treaba e irelevanta.

Pai femeile s si mai rele intre ele. Lol Citeste-te pe tine in postul de mai sus. Si pe Enighela. =))

#29
Freyaa

Freyaa

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 857
  • Înscris: 19.04.2015

View Postshe_wolf, on 09 mai 2015 - 10:45, said:

Ce conteaza cat sau in ce fel e grasa? Daca omul nu mai e atras in niciun fel de ea, s-ar putea sa aiba alte criterii estetice decat ale tale sau ale initiatorului Posted Image.

Quote

Tipul a rupt relația și a dat ca motiv faptul că s-a prea îngrășat. Față de anii ei de glorie e drept că fata a mai pus niște kilograme în plus dar


s-a ingrasat si pace.

#30
she_wolf

she_wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,601
  • Înscris: 10.12.2014

View PostMembruAnonim, on 09 mai 2015 - 10:49, said:


Pai femeile s si mai rele intre ele. Lol Citeste-te pe tine in postul de mai sus. Si pe Enighela. =))


Serios, nu am fost rea :) Eu nu as putea sa ma apropii fizic de un gras, chiar nu as putea. As putea fi prietena lui cea mai buna, as putea tine la el, as putea sa ma simt bine in prezenta lui, orice pana la apropierea fizica.

#31
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postshe_wolf, on 09 mai 2015 - 10:52, said:



Serios, nu am fost rea [ http://1.1.1.1/bmi/forum.softpedia.com//public/style_emoticons/default/smile.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Eu nu as putea sa ma apropii fizic de un gras, chiar nu as putea. As putea fi prietena lui cea mai buna, as putea tine la el, as putea sa ma simt bine in prezenta lui, orice pana la apropierea fizica.

Da, mai. Dar ei se stiau de ceva vreme, tipa o mai fi pus cateva kg pe ea, dar ii spunea, se baga aia la dieta si aia era. Nu o parasea pentru atat. Pai io, dupa nastere, eram obeza, ar fi trebuit sa ma paraseasca sot? =))
Io cred ca a intervenit plictiseala in relatie, posibil si altcineva si aia e.

#32
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
pai stai frate... nu sufletul contraza? ca asa am inteles... am trait in minciuna?

in viata mai depinde si portofelul, nu doar varsta/aspectul :)

dar ei :s-au apropiat" cand domnisoara avea alte caracteristici fizice... alte dimensiuni... deci grasimea a survenit incet... pe parcurs... pe nesimtite... nu dintr-o data!

#33
she_wolf

she_wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,601
  • Înscris: 10.12.2014

View PostMembruAnonim, on 09 mai 2015 - 10:54, said:


Da, mai. Dar ei se stiau de ceva vreme, tipa o mai fi pus cateva kg pe ea, dar ii spunea, se baga aia la dieta si aia era. Nu o parasea pentru atat. Pai io, dupa nastere, eram obeza, ar fi trebuit sa ma paraseasca sot? =))
Io cred ca a intervenit plictiseala in relatie, posibil si altcineva si aia e.


Se baga jignita la dieta, ce sa zic....:uhuhno: Da' daca se stia grasa, trebuia sa o ghideze ala spre dieta sau cum? Vezi, rezulta de aici ca grasanele nu-s numai grasane, sunt si indiferente si neglijente si cine stie mai cate :D

Si nu cred ca aveau copii, asta ar fi trambitat prima data initiatoarea. A facut copil pentru nesimtit, s-a ingrasat saraca, iar acum o paraseste nemernicul =))

#34
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Se stie ca majoritatea femeilor devin neglijente cand sunt intr o relatie de ceva timp. Vecina mea e super grasa si barbata su are patratele. Cand l-am vazut la bustul gol, sa mor, nu altceva. =))

Ideea e ca daca o mai iubea facea in asa fel incat sa slabeasca. Nu mi se pare un motiv de despartire. Ah, daca i-o fi zis omu' sa se bage la dieta si ea si-a vazut de KFC, atunci da.

#35
Freyaa

Freyaa

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 857
  • Înscris: 19.04.2015

View PostMembruAnonim, on 09 mai 2015 - 11:01, said:

Se stie ca majoritatea femeilor devin neglijente cand sunt intr o relatie de ceva timp. Vecina mea e super grasa si barbata su are patratele. Cand l-am vazut la bustul gol, sa mor, nu altceva. =))

Ideea e ca daca o mai iubea facea in asa fel incat sa slabeasca. Nu mi se pare un motiv de despartire. Ah, daca i-o fi zis omu' sa se bage la dieta si ea si-a vazut de KFC, atunci da.

ete na, cand sunt atatea tentatii in jur sa stea dupa dieta ei. De ce?
El o vede grasa, gata  I s-a taiat maioneza.
si nu stiu de ce dar cred ca aceste niste kg cred ca au venit insotite si de niscaiva delasare din partea ei.

#36
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostFreyaa, on 09 mai 2015 - 11:29, said:


ete na, cand sunt atatea tentatii in jur sa stea dupa dieta ei. De ce?



Ca o iubeste. :) Dar e clar ca s-a dus dracu iubirea.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate