Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Alcatel IDOL 3 (4.7", 5.5", forma reversibila)

- - - - -
  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#127
radurobertin

radurobertin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 11.06.2009
Salut. Eu am din septembrie, anul trecut varianta de 5,5, și sunt foarte mulțumit. A primit de o lună și update la Android 6.0.

#128
floryn-dof

floryn-dof

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 05.10.2012
Ms mult de răspuns, am uitat sa specific ca ma interesa cel de 4,7" dar cred că e același "aluat".

#129
tcchrys

tcchrys

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 24.10.2015
Vă salut. Am un idol 3 de 4,7. O întrebare: de ce nu pot să mut aplicațiile pe cardul extern?

#130
universitatea

universitatea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 28.06.2013
Buna.Am o problema legata de afisajul la un Alcatel Idol 3 .Sus pe ecran mi-a aparut o steluta( * ) langa semnalul telef.care nu stiu ce reprezinta si nu mai dispare.Cine ma poate ajuta? Multumesc

#131
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,399
  • Înscris: 04.05.2017
Daca mai este careva aici sa raspunda, despre castile JBL de la pachet,ce parere aveti? Ca sunet si perfoamanta,tinand cont ca sunt niste casti venite cu un telefon,nu ele vandute ca model in sine.

#132
val3ryu88

val3ryu88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 01.02.2013
Salut. Folosesc un Alcatel onetouch Idol3 4.7 (6039Y)cumparat de la Vodafone RO. La verificare actualizare are tot 5.0.2. A primit cineva update la Android 6.0.1. Marshmallow cumparat de la Vodafone?
Cum procedez ca sa am Android 6.0.1?
MULTUMESC.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate