Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...
 Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto

Opel Astra K

Romania - tara formelor fara fond?
 Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...

Retragere bani din cont inainte d...
 Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...

Problemuțe sistem audio ma&#...
 

FORM-RCS-RDS-COM-VZ-REZ-47- Ed 4 Rev 8

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
easycoder

easycoder

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 07.05.2007
Nu stiu daca mi-au fost puse la dispozitie sau nu la semnarea contractului insa cert este ca momentan nu am documentele astea.
Mentionez ca varianta cu cerut de la RDS nu functioneaza ( dupa 3 cereri - scrise - inca nu mi s-au pus la dispozitie decat tot felul de alte variante : ed 4 rev 4 , ed4 rev 6 , etc .. insa nu ce imi trebuie) .
Pe site-ul rds nu am reusit sa gasesc decat alte variante ( daca le gaseste cineva EXACT REZ-47 ED 4 REV 8  va rog sa imi dati si mie linkul )


Documentele de care am nevoie sunt urmatoarele :

FORM-RCS-RDS-COM-VZ-REZ-47- Ed 4 Rev 8 Conditii generale pentru furnizarea serviciilor de comunicatii electronice integrate  RCS & RDS  si Procedura de solutionare a reclamatiilor clientilor RCS&RDS
FORM-RCS-RDS-COM-VZ-REZ-47- Ed 4 Rev 8 Anexa 2_Baza Special - Extras din Tarife RCS & RDS
FORM-RCS-RDS-COM-VZ-REZ-47- Ed 4 Rev 8 Anexa 3.II Clauze specifice serviciului Digi Net si Digi Net Mobil

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate