Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Codrii Residence Titan

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#19
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Frankie.......
Tie nici nu ma mai obosesc sa iti raspund....
Tu vezi numai agenti ...dezvoltatori si mai stiu eu ce...esti doar penibil...
Cum iti spunea cineva pe forum.....VORBSTE IN OGLINDA SI TACI
:)))))

Poate suntem de la alta agentie...CIA .FBI. SRI SIE .....CEC . BCR BRD ...ETC
:))

#20
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014

View PostBebe_miezu, on 04 martie 2015 - 22:40, said:

Frankie.......
Tie nici nu ma mai obosesc sa iti raspund....
Tu vezi numai agenti ...dezvoltatori si mai stiu eu ce...esti doar penibil...
Cum iti spunea cineva pe forum.....VORBSTE IN OGLINDA SI TACI
:)))))Poate suntem de la alta agentie...CIA .FBI. SRI SIE .....CEC . BCR BRD ...ETC
:))
Apropo de Fundeni, cred ca in Popesti Leordeni e un mix de populatie care inclina mult balanta in favoarea etniei rome, iar daca tot vorbesti despre mirosul de la piscina noastra, ai dreptate, in Popesti nu prea e nevoie de piscine, ar deranja mirosul de la GROAPA DE GUNOI DE LA GLINA.

Edited by NeoB, 04 March 2015 - 22:53.


#21
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014

View PostNeoB, on 04 martie 2015 - 22:52, said:

Apropo de Fundeni, cred ca in Popesti Leordeni e un mix de populatie care inclina mult balanta in favoarea etniei rome, iar daca tot vorbesti despre mirosul de la piscina noastra, ai dreptate, in Popesti nu prea e nevoie de piscine, ar deranja mirosul de la GROAPA DE GUNOI DE LA GLINA.
Tu ori esti nebun ori esti .....unde am vb eu de piscina
Ti-am mai zis lasa-ma cu Dobroiestiul tau in pace...Macar frankie vb de bucuresti

#22
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014

View PostBebe_miezu, on 04 martie 2015 - 23:05, said:

Tu ori esti nebun ori esti .....unde am vb eu de piscina
Ti-am mai zis lasa-ma cu Dobroiestiul tau in pace...Macar frankie vb de bucuresti
Faci pe nestiutorul? Vrei sa iau cu copy/paste kktul de pe alt thread unde minteai ca ai fost la piscina noastra si ca-ti putea a indieni? Crezi ca daca mananci ... pe un topic, nu pute pe altul. Ma enerveaza agentii jegosi care isi fac publicitate prin a minti si a denigra pe altii. Ai inteles acum? Vinde ce ai de vandut in Popestiul tau si lasa in pace Fundeniul, in 5 ani nu mi-am permis sa vb niciodata de rau zona de sud, dar tu ai reusit sa ma faci s-o spun.

Edited by NeoB, 04 March 2015 - 23:40.


#23
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Da cu copy paste si o sa vada toata lumea ca am zis ca miroase a clor .
Daca tie ti se pare asta denigrare inseamna ca nu ai mai vazut piscine .
La o piscina e normal sa miroasa a clor pt ca daca nu ar miroase ar fi o problema de igiena   dar nu am pretentii la nivelul tau de inteligenta sa stii una alta.  Da-i inainte cu agentul

Imi pare rau ca acun sunt pe tel si nu pot da eu copy paste.    
Sa vada lumea cine denigreaza.

#24
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014

View PostBebe_miezu, on 05 martie 2015 - 10:05, said:

Da cu copy paste si o sa vada toata lumea ca am zis ca miroase a clor .
Daca tie ti se pare asta denigrare inseamna ca nu ai mai vazut piscine .
La o piscina e normal sa miroasa a clor pt ca daca nu ar miroase ar fi o problema de igiena   dar nu am pretentii la nivelul tau de inteligenta sa stii una alta.  Da-i inainte cu agentul

Imi pare rau ca acun sunt pe tel si nu pot da eu copy paste.
Sa vada lumea cine denigreaza.

Rallukutza, on 15 februarie 2015 - 22:58, said:

Am fost eu ...însă am rămas profund dezamagita ...le-ai văzut si pe cele semifinisate?sunt foarte prost făcute la norma chiar...INSA mi.au placutmult Rezidențial Fundeni ..chiar am rămas plăcut surprinsă,zilele următoare vreau sa merg la Adana Fundeni si Residence Fundeni ,sa văd ce e si de capul lor.App ai simțit mirosul extraordinar de la piscina plină de indieni?Bleah....

Bebe_miezu:
da cele nefinisate sunt facute mai prost asa mi se pare si mie.
la piscina si mie mi sa parut ca miroase urat..poate era de la clor:)))

O dai la intors? Ce a vrut sa insemne ironia?
Pe langa faptul ca minti, nici nu esti in stare sa sustii ceia ce spui, eu zic mai bine sa te retragi din aceasta discutie, pentru ca te-ai facut suficient de rasul lumii.
Intoarcete in Popesti Leordeni si da gardurile cu var ;0

#25
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Imi pare rau dar ma confunzi cu ralukuzza
Sau sunt vinovat de ce spune ea???
Eu am spus ca miroase urat poate de la clor......nu am spus ca ma duc la concurenta ta sau la altcineva in zona..... De ce nu pui tot postul meu sa vada lumea ca nu am apus nimic rau de ansamblul TAU sau al vecinilor....inca o data spun ca am zis ca sunt facute bine cele pe carw le-am vizitat si compartimentate bine.  Dar asa e cand luam doar ce ne convine.
Daca tu esti cel care a facut vizionarea cu mine aduti aminte ....  Sunt inalt si chelios si cand am fost la vizionare ...repet colega ta ma pasat la tine care ai spus ca au mai venit unii care nu erau programati si merg si ei cu noi...Acum ti-a revenit memoria?????

Sau mai vrei detalii?


#26
liviu_123

liviu_123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 04.12.2013
Hei, eu am deschis topicul acesta pentru a cere pareri despre actualul sau viitorul imobil, respectiv de a gasi persoane care locuiesc sau au mai cumparat aici, nu sa va certati sau sa criticam alte ansambluri.
Sa ramanem la subiect, zic.

PS: Intre timp am devenit proprietar la un apt in noul bloc care se construieste, asa ca daca mai apar vecini,dati de veste :)

Edited by liviu_123, 05 March 2015 - 14:02.


#27
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014

View PostBebe_miezu, on 05 martie 2015 - 13:58, said:

Imi pare rau dar ma confunzi cu ralukuzza
Sau sunt vinovat de ce spune ea???
Eu am spus ca miroase urat poate de la clor......nu am spus ca ma duc la concurenta ta sau la altcineva in zona..... De ce nu pui tot postul meu sa vada lumea ca nu am apus nimic rau de ansamblul TAU sau al vecinilor....inca o data spun ca am zis ca sunt facute bine cele pe carw le-am vizitat si compartimentate bine.  Dar asa e cand luam doar ce ne convine.
Daca tu esti cel care a facut vizionarea cu mine aduti aminte ....  Sunt inalt si chelios si cand am fost la vizionare ...repet colega ta ma pasat la tine care ai spus ca au mai venit unii care nu erau programati si merg si ei cu noi...Acum ti-a revenit memoria?????

Sau mai vrei detalii?

Ce treaba are vizionarea cu faptul ca ai scris un text de 20 de randuri in care spuneai/minteai ca e plin proiectul nostru de romi. Eviti mereu sa recunosti ca ai mintit in privinta romilor. M-am lamurit in privinta ta - nu ai coloana verticala si cu asta punct.

#28
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014

View Postliviu_123, on 05 martie 2015 - 14:02, said:

Hei, eu am deschis topicul acesta pentru a cere pareri despre actualul sau viitorul imobil, respectiv de a gasi persoane care locuiesc sau au mai cumparat aici, nu sa va certati sau sa criticam alte ansambluri.
Sa ramanem la subiect, zic.

PS: Intre timp am devenit proprietar la un apt in noul bloc care se construieste, asa ca daca mai apar vecini,dati de veste :)
Scuze liviu ...dar aceasta chestie numita NeoB m-a scos din sarite.
Felicitari pentru achizitie sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.

View PostNeoB, on 05 martie 2015 - 14:02, said:


Ce treaba are vizionarea cu faptul ca ai scris un text de 20 de randuri in care spuneai/minteai ca e plin proiectul nostru de romi. Eviti mereu sa recunosti ca ai mintit in privinta romilor. M-am lamurit in privinta ta - nu ai coloana verticala si cu asta punct.
Tu ori nu intelegi ori ....
Repet pentru ultima oara : UN ANSAMBLU BINE FACUT INTR-O ZONA DE TOT KKTUL ....
Acum ai inteles.
Pentru cine citeste acest forum e vorba de new city residence ( neofort fundeni ) nu este vorba de codrii residence.
Iar tu NeoB daca spui ca vizionarea nu are nici o treaba....cred ca ti-ai adus aminte de mine si o dai in diverse.
Hai Ura si la GARA


#29
liviu_123

liviu_123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 04.12.2013
Va rog frumos, respectuos, sa incetati. Sunt sigur ca puteti discuta si pe privat aceste aspecte. Nu vreau sa inchid topicul din cauza acestor discutii in contradictorii, vreau sa ramana deschis si pe cat posibil "curat", cu informatii utile strict legate de Codrii Residence.

Multumesc

#30
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014

View Postliviu_123, on 05 martie 2015 - 15:20, said:

Va rog frumos, respectuos, sa incetati. Sunt sigur ca puteti discuta si pe privat aceste aspecte. Nu vreau sa inchid topicul din cauza acestor discutii in contradictorii, vreau sa ramana deschis si pe cat posibil "curat", cu informatii utile strict legate de Codrii Residence.

Multumesc
Sincer imi cer scuze liviu.

#31
punkz

punkz

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 23.04.2015
Salut! Liviu, cand va fi dat in folosinta blocul nr 2 de la Codrii Residence?
Multumesc,

#32
liviu_123

liviu_123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 04.12.2013

View Postpunkz, on 28 aprilie 2015 - 21:28, said:

Salut! Liviu, cand va fi dat in folosinta blocul nr 2 de la Codrii Residence?
Multumesc,

Salut, blocul este ridicat, finisat exterior, parter + etaj 1 dat cu glet, urmeaza et 2 +3, iar de sapt viitoare cred ca incep baietii cu faianta/gresie. Initial termenul era pentru septembrie dar eu cred ca prin Iulie ma mut.

S-au apucat si de al 3-lea bloc, sambata era fundatia turnata.

#33
mbog

mbog

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.05.2015

View Postliviu_123, on 29 aprilie 2015 - 11:52, said:


Salut, blocul este ridicat, finisat exterior, parter + etaj 1 dat cu glet, urmeaza et 2 +3, iar de sapt viitoare cred ca incep baietii cu faianta/gresie. Initial termenul era pentru septembrie dar eu cred ca prin Iulie ma mut.

S-au apucat si de al 3-lea bloc, sambata era fundatia turnata.
Salut,
Se poate sa vorbim pe privat?
Ms

#34
lagunagt

lagunagt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.06.2014

View Postliviu_123, on 05 martie 2015 - 14:02, said:

PS: Intre timp am devenit proprietar la un apt in noul bloc care se construieste, asa ca daca mai apar vecini,dati de veste Posted Image

Salut,
Ti-am trimis un mesaj privat. Uita-te te rog si poate imi dai un raspuns.
Ms.

#35
AlinaEme

AlinaEme

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.06.2015
Buna Liviu, ce exact ai cumparat si cat a costat? Te-ai mutat deja? Eu am fost sa vad un apartament cu 2 camere pe Codrii Neamtului dar mi s-a parut destul de mic, intra-adevar terasa este destul de mare, pe tot apartamentul, insa e micut. Living-ul mi s-a parut mic de fapt. Inca ma gandesc daca sa-l cumpar sau nu dar, eram curioasa daca e vorba de acelasi si daca esti multumit. Sunt cele P+2+M.

#36
Cosmincx

Cosmincx

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 27.05.2015
Salut

Am vazut si eu complexul recent.

Stie cineva ceva despre constructori?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate