Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

New city residence Fundeni (NEOOFORT fundeni)

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#19
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014

View PostNeoB, on 04 martie 2015 - 21:14, said:

Adevarul? Care adevar? Tu pe bune ai fost sa vezi proiectul nostru din Fundeni? Avem vandute peste 600 de apartamente si nu tin minte sa fi avut cumparatori de etnie roma. Repet si chiar daca ar fi fost, care ar fi fost problema? La Unirii nu sunt romi?
eu cred ca tu nu ai citit PRIMUL meu post......
am spus ca apartamentele sunt ok ca au dressing ca sunt compartimentete bine...etc ..DAR NU IMI PLACE ZONA ...

acum chiar vrei sa zic ca VAI CE ZONA FRUMOASA........

VAIIII CE ZONA FRUMOASA E ACOLOOOO .......
E SUPERB , MERG CAINII CU COVRIGI IN COADA PE TROTUARE...CARE APROPO LIPSESC.

AM SPUS EU CA LA UNIRII NU SUNT INDIENI?
dar eu cred ca tu vrei sa duci discutia in alta parte...

Edited by Bebe_miezu, 04 March 2015 - 21:39.


#20
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014
Ai spus ca e ca in Ferentari,  ar asta inseamna ca minti. Nu conteaza daca iti place sau nu acea zona. Ai spus ca e plin de romi si asta, repet e o minciuna.

#21
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Tu chiar esti culmea....
Lasa-ma cu ferentariul tau din fundeni.  Si vinde altcuiva aceste gogosi...

Tu ma obligi sa i.i placa o zona anume??
Nu imi place FUNDENIULLLLLLL
SAU DOBROIESTIULLLLLLLL

#22
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014
Nici mie putoarea de la GLINA din Popesti LEORDENI.
Tot eviti un raspuns direct la o intrebare directa, nu te-am intrebat daca-ti place Fundeniul.  Te-am INTREBAT: UNDE naiba ai vazut tu romi in proiectul nostru. Minti de puti si nu mai lua alta vorba. Nu te pune nimeni sa ridici in slavi zona Fundeni, dar nu mai dezinforma oamenii. Deja 3 persoane mi-au confirmat banuielile, ca esti UN AGENT MINCINOS DE LA SUD REZIDENTIAL.

Edited by NeoB, 04 March 2015 - 23:32.


#23
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Deja ma enervezi cu chestia cu agentul..  
Daca nu imi place zona si erau tigani  chiar vrei sa spun altceva ...m-ai lasa-ma cu chestia asta si ocupate de vanzati sau nu aveti clienti....
Sa stii ca nu din cauza mea nu o sa mai vindeti voi sau o sa vindeti mai mult .
Repet daca cuiva ii place sa cumpere .
MIE NU MI-A P L A C U T.... acum intelegi.si iti mai repet inca o data Nu sunt nici un lel de agent. Chiar vrei sa imi dau numele pe forum .

#24
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014

View PostNeoB, on 04 martie 2015 - 23:31, said:

Nici mie putoarea de la GLINA din Popesti LEORDENI.
Tot eviti un raspuns direct la o intrebare directa, nu te-am intrebat daca-ti place Fundeniul.  Te-am INTREBAT: UNDE naiba ai vazut tu romi in proiectul nostru. Minti de puti si nu mai lua alta vorba. Nu te pune nimeni sa ridici in slavi zona Fundeni, dar nu mai dezinforma oamenii. Deja 3 persoane mi-au confirmat banuielile, ca esti UN AGENT MINCINOS DE LA SUD REZIDENTIAL.
Am vazut si in cadrul complexului si in zona.  
Acum am fost destul de explicit ???

#25
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014

View PostBebe_miezu, on 05 martie 2015 - 10:12, said:

Deja ma enervezi cu chestia cu agentul..  
Daca nu imi place zona si erau tigani  chiar vrei sa spun altceva ...m-ai lasa-ma cu chestia asta si ocupate de vanzati sau nu aveti clienti....
Sa stii ca nu din cauza mea nu o sa mai vindeti voi sau o sa vindeti mai mult .
Repet daca cuiva ii place sa cumpere .
MIE NU MI-A P L A C U T.... acum intelegi.si iti mai repet inca o data Nu sunt nici un lel de agent. Chiar vrei sa imi dau numele pe forum .
Tu ai o problema? Te intreb a patra oara, de ce minti ca sunt romi in proiect, NU TE INTREB DACA ITI PLACE SAU NU PROIECTUL.

#26
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014

View PostNeoB, on 05 martie 2015 - 12:50, said:

Tu ai o problema? Te intreb a patra oara, de ce minti ca sunt romi in proiect, NU TE INTREB DACA ITI PLACE SAU NU PROIECTUL.
PENTRU CA ERAU
acum ai inteles
Sau ma intrebi iar?

#27
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014

View PostBebe_miezu, on 05 martie 2015 - 14:20, said:

PENTRU CA ERAU
acum ai inteles
Sau ma intrebi iar?

In trei ani esti singurul care i-a vazut, cred ca porti niste ochelari de soare prea intunecati. Nu mai conteaza. E ok.

#28
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014

View PostNeoB, on 05 martie 2015 - 14:25, said:


In trei ani esti singurul care i-a vazut, cred ca porti niste ochelari de soare prea intunecati. Nu mai conteaza. E ok.
Esti subtil ca elefantul.

#29
2069

2069

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 11.11.2006
am fost de curand in new city residence, am vazut ca sunt doua blocuri in constructie, unul intr-un stadiu destul de avansat. Puteti sa-mi spuneti cand va fi dat in folosinta ? Auzisem pe undeva de sfarsitul lui aprilie , dar sincer ma cam indoiesc ca este un termen realist. Va multumesc

#30
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014

View Post2069, on 05 martie 2015 - 15:27, said:

am fost de curand in new city residence, am vazut ca sunt doua blocuri in constructie, unul intr-un stadiu destul de avansat. Puteti sa-mi spuneti cand va fi dat in folosinta ? Auzisem pe undeva de sfarsitul lui aprilie , dar sincer ma cam indoiesc ca este un termen realist. Va multumesc
Sunt cam vandute deja...:)

#31
2069

2069

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 11.11.2006
probabil ca au vandut cateva, ma indoiesc ca nu mai este nimic disponibil inainte de terminarea blocurilor. Ma interesa daca acel termen de terminare aste realizabil. Am vazut ca mai este destul de mult de munca la primul bloc. Cel putin la etajele superioare mai este f mult de lucru. Sunt presat de timp, ar trebui ca pana la 1 mai sa fiu deja mutat

#32
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014

View Post2069, on 05 martie 2015 - 17:25, said:

probabil ca au vandut cateva, ma indoiesc ca nu mai este nimic disponibil inainte de terminarea blocurilor. Ma interesa daca acel termen de terminare aste realizabil. Am vazut ca mai este destul de mult de munca la primul bloc. Cel putin la etajele superioare mai este f mult de lucru. Sunt presat de timp, ar trebui ca pana la 1 mai sa fiu deja mutat
Pana la 1 mai nu va fi gata, dar de ce nu il suni pe Cristian Dobre, cel de la biroul de vanzari sa-ti spuna si disponibilitatile si termenul precis de predare. Cand am spus ca sunt cam vandute, am avut in vedere ca tot ce e mai bun sa cam dat si din ce stiu eu mai multe tipuri de ap deja nu mai sunt disponibile.

#33
2069

2069

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 11.11.2006
.

View PostNeoB, on 05 martie 2015 - 18:24, said:

Pana la 1 mai nu va fi gata, dar de ce nu il suni pe Cristian Dobre, cel de la biroul de vanzari sa-ti spuna si disponibilitatile si termenul precis de predare. Cand am spus ca sunt cam vandute, am avut in vedere ca tot ce e mai bun sa cam dat si din ce stiu eu mai multe tipuri de ap deja nu mai sunt disponibile.
o sa trec saptamana viitoare pe acolo sa discut cu cineva de la vanzari. Multumesc

Edited by 2069, 05 March 2015 - 19:03.


#34
bighihd

bighihd

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 15.03.2015
Buna, este vreun locatar din complex aici? Vreau sa stiu si eu parerea lor? Daca au probleme?

#35
Bebe_miezu

Bebe_miezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 23.07.2014
Mi se pare mie sau dispar anumite posturi ???
O sa intreb un admin cum e posibil.

#36
NeoB

NeoB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 11.11.2014

View PostBebe_miezu, on 19 martie 2015 - 14:55, said:

Mi se pare mie sau dispar anumite posturi ???
O sa intreb un admin cum e posibil.
Au disparut 2 postari, unul al lui Nazme daca nu gresesc si altul al meu, pt ca l-am reclamat pentru injurii, asa cum am stat si eu in total vreo 2 sapatamani pe tusa. Am acumulat la puncte...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate