Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 

web design ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
danstefanpricop

danstefanpricop

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.02.2015
Salut, am nevoie pentru realizarea unui proiect. Caut un webdesigner sa imi creeze doua situri destul de simple. Nu caut pe cineva cu multa experienta pentru ca puteam sa angajez o firma de web design pentru proiect daca vroiam asa ceva. Un website este in limba engleza iar unul in romana. Nu este necesar sa stie engleza la perfectie doar cateva cuvinte. Ca orice persoana vreau sa caut drumul spre succes iar eu promit ca nu caut doar o persoana pentru un simplu proiect dar daca afacerea merge bine vreau ca sa aiba si grija de website-uri si sa faca parte din companie ca si un angajat. Nu pot oferi numar de telefon pentru ca nu sunt in tara. dar putem vorbi pe Skype sau e-mail/ facebook.   adresa de e-mail la care pot fi contactat este [email protected]

#2
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
Ai uitat sa zici cat dai.

#3
IRQ

IRQ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 04.02.2015
http://byweddings.com
Asta e unul dintre ele?

#4
danstefanpricop

danstefanpricop

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.02.2015
Nu stiu .. 60$ pe site? Nu am buget mare si nici nu caut pe cineva sa platesc doar pentru un website. Profitul v-a fi realizat pe termen lung. Cred ca doresc doar unul nu sunt sigur inca pentru ca proiectul poate consta in 2 ideei. Nu caut pe cineva sa fie doar web designer dar poate si partener pe termen lung depinde de cum merge compania. Eu in prezent sunt in SUA la facultate si vreau sa deschid o firma care sa ofere urmatoarele servicii aici in oras:

• Website Creation • Logos • Menus • Apps • Social media management • Mobile website development • Fliers (Quarter, half, and full sheets) • Posters • Photography • Stickers • Brochures • Business cards • Unitrans bus ads • Digital fliers for online distribution • Profile / cover images for social media • Social media accounts • Full campaign planning and creative work.

Inceputul va fi greu dar cu munca se poate realiza.

@IRQ   Nu. Acela era un alt proiect dar necesita budget prea mare pentru buzunarul meu in acest moment.

Edited by danstefanpricop, 12 February 2015 - 19:52.


#5
Ruben56

Ruben56

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,825
  • Înscris: 05.12.2013
Hai sa vorbim cateva detalii pe privat daca esti interesat.

#6
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
-si eu as fii interesat,ma descurc in html5,css3,jquery,bootstrap....

#7
Demon000

Demon000

    Lone wanderer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,372
  • Înscris: 09.01.2015

View Postdanstefanpricop, on 12 februarie 2015 - 19:39, said:

Nu stiu .. 60$ pe site? Nu am buget mare si nici nu caut pe cineva sa platesc doar pentru un website. Profitul v-a fi realizat pe termen lung. Cred ca doresc doar unul nu sunt sigur inca pentru ca proiectul poate consta in 2 ideei. Nu caut pe cineva sa fie doar web designer dar poate si partener pe termen lung depinde de cum merge compania. Eu in prezent sunt in SUA la facultate si vreau sa deschid o firma care sa ofere urmatoarele servicii aici in oras:

• Website Creation • Logos • Menus • Apps • Social media management • Mobile website development • Fliers (Quarter, half, and full sheets) • Posters • Photography • Stickers • Brochures • Business cards • Unitrans bus ads • Digital fliers for online distribution • Profile / cover images for social media • Social media accounts • Full campaign planning and creative work.

Inceputul va fi greu dar cu munca se poate realiza.

@IRQ   Nu. Acela era un alt proiect dar necesita budget prea mare pentru buzunarul meu in acest moment.

Ironia e ca tu vrei sa deschizi o firma care sa faca Webdesign, insa angajezi alti oameni sa-ti faca site-uri simple.

#8
IRQ

IRQ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 04.02.2015

View PostDemon000, on 13 februarie 2015 - 22:32, said:

Ironia e ca tu vrei sa deschizi o firma care sa faca Webdesign, insa angajezi alti oameni sa-ti faca site-uri simple.

Se practica frecvent ca managerul sau patronul sa nu fie cel mai destoinic dinte muncitori.

#9
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
60$ pe zi e minimum wage in SUA. Atat ia unu care curata wc-urile la fast food :)). Si el vrea un site intreg de dating pe banii astia...

#10
IRQ

IRQ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 04.02.2015
As recomanda celor care doresc site-uri pentru a dezvolta afaceri online sa considere un buget de la 1.000$ in sus ... catre 10.000$ pentru ca din 60$ ramane putin dupa ce platesti TVA-ul si restul taxelor.
Uneori doar un nume de domeniu potrivit poate ajunge la sute sau chiar mii de $.

Poate o postare separata de informare cu preturi uzuale si limite de bun simt ar fi utila pe forum.

Edited by IRQ, 15 February 2015 - 00:19.


#11
danstefanpricop

danstefanpricop

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.02.2015
Am gasit pe cineva care m-a ajutat cu proiectul :) Mersi de ajutor oricum

www.visionumedia.us
www.visionumedia.com

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate