Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

look tv +www.telekomtv.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
steauaa

steauaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.01.2011
salut
sunt pe cale sa achizitionez un abonament satelit S la 31 lei +optiunea Extra Liga 1 la Telekom.
Am niste nelamuriri:
1.am vazut ca daca am acest abonament,am acces la posturile online pe siteul https://www.telekomtv.ro.
Eu neavand internet de la ei, ci doar satelit tv voi avea acces pe site la toate posturile indicate acolo  si dintr-o alta retea de internet? (https://www.telekom....eviziune-s.html)
In total sunt 37 de posturi tv.

2.accesul se pare ca ar fi gratis ,sau nu?
-nu vad undeva ca ar fi vreo taxa pentru accesul online

3.Voi avea acces la acest serviciu pe toata durata contractului?

4.Stie cineva,daca am si extraoptiunea LIGA 1 in abonament, voi avea acces acces si online pentru looktv si lookplus?

#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
2. https://www.telekomt..../subscriptions

#3
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
TelekomTv.ro merge cu orice net :D si e gratuit daca ai abonament tv de la ei

#4
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View PostKalman2007, on 05 ianuarie 2015 - 22:45, said:

TelekomTv.ro merge cu orice net Posted Image si e gratuit daca ai abonament tv de la ei

Numai in tara?Dar in Italia, spre ex.?

#5
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Bineinteles ca merge doar in tara, fiecare operator isi ofera serviciile numai in tara mai ales cand e vorba de posturi online, e vorba de drepturile de retransmisie :)

#6
fany23

fany23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,530
  • Înscris: 06.03.2007
Nu mai face niciun abonament la Looktv, nu se stie daca vor mai functiona de Paste. Nu mai au banuti pentru liga I.

#7
steauaa

steauaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.01.2011

View Postfany23, on 06 ianuarie 2015 - 15:33, said:

Nu mai face niciun abonament la Looktv, nu se stie daca vor mai functiona de Paste. Nu mai au banuti pentru liga I.
da, am vazut zilele astea, insa tot mai prind returul ,dupa care il scot,
Am luat abonamentul la telekom pt Champions League si Europa League(de anul viitor doar ei vor transmite)+celelalte meciuri din Anglia care nu se vad pe Eurosport
In plus la 30 lei pentru ca am primit decodorul "gratis"(in custodie-chirie 0 lei)  eu zic ca se merita
Renunt si eu la 10 beri pe luna :D

#8
steauaa

steauaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.01.2011
salut,
au venit azi baietii de la Telekom si au pus antenna,am semnat contractul 6.696 euro/luna pt televiziune S/  STB basic(dth) / telekom tv web & mobile  bla bla bla
La utima pagina vad si un punct care scrie "Contract suplimentar/pachete suplimentare" in dreptul pachetului suplimentar scrie :
-pachet online liga 1 ----acces la constinut liniar-canalele looktv si look plus.... disponibil online si pe dispozitivele mobile...pret 2.11 cu tva

Acum intrebarea este daca astia au gresit contractul si mi-au dat acces doar online la Look TV?????Spun asta ca aici scrie disponibil online! si mai ales ca inca nu vad look tv pe TV (receiver) ci doar look plus care era oricum in grila
de aemenea nici pe telekom tv nu vad inca vreun post pt ca inca nu imi apare otpiunea in contul meu de pe Telekom

am atasat prima si ultima pagina...

Stie cineva ce ar putea fi?voi vedea doar online LOOKTV?
Inca mai am timp sa reziliez in 14 zile

Attached Files

  • Attached File  1.png   1.88MB   16 downloads
  • Attached File  2.png   1.12MB   16 downloads

Edited by steauaa, 12 January 2015 - 23:14.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate