Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele
 Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 

VODAFONE Helper

* * * - - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
4887 replies to this topic

#3979
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Curatenia de primavara-iarna.

#3980
mariusnorbert

mariusnorbert

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,565
  • Înscris: 03.06.2009
Vodafone, aveți p.m.!

#3981
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013
Daca vreau sa încarc cu un card de euro cartela se va face cinversie directa EURO-LEI-EURO sau direct euro euro?

#3982
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010

View PostZIGZAG20, on 27 martie 2018 - 07:44, said:

Daca vreau sa încarc cu un card de euro cartela se va face cinversie directa EURO-LEI-EURO sau direct euro euro?

Euro-Lei-Euro
Nu are legătură cu Vodafone.

#3983
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Orice cumpărătură făcută în România cu un card în valută convertește în mod automat din valută în lei.

#3984
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018

View PostZIGZAG20, on 27 martie 2018 - 07:44, said:

Daca vreau sa încarc cu un card de euro cartela se va face cinversie directa EURO-LEI-EURO sau direct euro euro?
In primul rand Vodafone nu vinde in euro chiar daca afiseaza preturile si creditul in euro... doar in lei.
Vei plati echivalentul a X euro credit in lei, si daca platesti cu card in euro va face conversie.
Si asta nu e valabil doar la Vodafone... ci in general.

#3985
carasanu

carasanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 19.03.2011
Hello helper! În afară de a lua banii oamenilor vă mai funcționează ceva? My Vodafone nu funcționează, site-ul nu funcționează, am încărcat o cartela și nu pot sa îmi activez o extraoptiune! Asta îi ultima încărcare și plec de la voi deși sint platinum!

#3986
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Si ce daca esti Platinum?
Pe bune ca nu va inteleg de ce considerati ca un simplu statut va face mai speciali decat ceilalti.

Edited by danutz1, 28 March 2018 - 08:20.


#3987
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Statutul este obtinut din mai multe "cauze".Vechime in retea, valoarea facturilor,valoarea creditului incarcat la cartela, etc.Fie ca esti un abonat ori utilizator de servicii preplatite, ori/si ai valoarea la facturi mai ridicata,ori esti client cartela cu valori de reincarcare constante/mari, compania Vodafone iti ofera anumite beneficii(la abonament si la cartela).Alt beneficiu ar fi ca ai prioritate la serviciul clienti, fapt ca esti "mai special".Si altele....
Este normal acest lucru , cum normal este ca si clientul sa aiba pretentii din partea companiei de unde achizitioneaza constant ori nu servicii.


@carasanu
trimite mesaj privat la helper Vodafone cu detalii, daca doresti.

@sen951
aici site-ul Vodafone se incarca ok, verifica sa nu fie ceva local.

Edited by gump4, 28 March 2018 - 08:42.


#3988
sen951

sen951

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 18.06.2008
A picat site-ul VODAFONE.
E mort. faceti ceva

#3989
carasanu

carasanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 19.03.2011

View Postdanutz1, on 28 martie 2018 - 08:19, said:

Si ce daca esti Platinum?
Pe bune ca nu va inteleg de ce considerati ca un simplu statut va face mai speciali decat ceilalti.
Presupun că îți place să îți vezi numele afișat prin diverse locuri altfel nu văd de ce te bagi în seama! Eu discutam cu helperul!

#3990
prison

prison

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 06.10.2009
Platinum, gold, bronz, alama, tinichea, e fix,''  Crema puca vax albina'' ce le mai place unora sa se dea importanti. In afara de faptu ca dau bani mai multi pe abonament nu au absolut nici un avantaj dar vezi tu ma nene, Eu sunt platinum.

#3991
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018

View Postsen951, on 28 martie 2018 - 08:38, said:

A picat site-ul VODAFONE.
E mort. faceti ceva
112, ca dupa aia ai dosar penal pentru neacordare de ajutor :D

Si aseara a fost mort, dar s-a resuscitat rapid.

#3992
I_am_RunninG

I_am_RunninG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 794
  • Înscris: 08.02.2018

View Postprison, on 28 martie 2018 - 10:57, said:

Platinum, gold, bronz, alama, tinichea, e fix,''  Crema puca vax albina'' ce le mai place unora sa se dea importanti. In afara de faptu ca dau bani mai multi pe abonament nu au absolut nici un avantaj dar vezi tu ma nene, Eu sunt platinum.
nu se dau importanti, doar pun botul. :) spune-i prostului ca e geniu si faci ce vrei cu el.

#3993
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018
Pe vremuri pragurile alea mai aveau ceva importanta... aveai niste beneficii mai mari, gen puncte si prostii... acum au devenit doar o chestie de umflat tarata in om sa se simta cel mai cocos... beneficiile sunt tot alea. La oncurenta era ceva Premium lansat de curand care avea exact ce au toti abonatii deja, singurul bonus era prioritate la RC... dar cum la RC nu am apelat decat cand am vrut retentie si reziliere... prea putin ma intereseaza prioritatea aia, e acelasi lucru.

#3994
carasanu

carasanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 19.03.2011

View Postprison, on 28 martie 2018 - 10:57, said:

Platinum, gold, bronz, alama, tinichea, e fix,''  Crema puca vax albina'' ce le mai place unora sa se dea importanti. In afara de faptu ca dau bani mai multi pe abonament nu au absolut nici un avantaj dar vezi tu ma nene, Eu sunt platinum.
Presupun că tu fiind băiat deștept ai abonament de un euro cu toate nelimitate și nu pui botul la nimic! Da sint platinum la o cartela prepay și am nevoie de roaming și nu puteam să încarc cartela cu opțiunea de roaming! Mulțumesc frumos pentru comentariu! Ai punctat exact informația de care aveam nevoie!

#3995
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018
Care e motivul pentru care pagina de Facebook a Vodafone Romania nu mai poate fi vizualizata decat daca ai cont si esti conectat?
In contextul scandalului recent cu compania britanica Cambridge Analytica a hotarat Vodafone (tot companie britanica) sa ii ajute pe cei de la Facebook si Cambridge Analytica sa obtina o baza si mai mare de clienti spionati si manipulati prin restrictionarea accesului la pagina Vodafone a celor ce nu au cont sau nu sunt conectati pe cont?
[ https://i.imgur.com/MRyHnZk.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3996
phun_star

phun_star

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 17.07.2009
Salut,

Stie cineva cum prescurtarea de a trece de inutila, limitata si pierdea de timp numita Andreea si sa ajung la un operator?

Vreau sa cer o oferta de prelungire pt un alt numar si daca spun asta, imi verifica situatia contului mei si face ea o solicitare pt numarul meu.

E aproape inutila si enervanta mizeria asta. Anagajati operatori cu care sa poti discuta direct, nu sa treci prin 30230 filtre, meniuri si sa pierzi 1232 minute.

Parca s-au baricadat si nu mai vor sa vorbeasca.

Mersi.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate