Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

VLC nu functioneaza cum trebuie

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
Shieu

Shieu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.460
  • Înscris: 24.06.2009
Salut, am Windows 7 x64 si versiunea x64 a VLC-ului (ultima) si de un timp
nu imi mai merg videoclipurile de pe YouTube, atunci cand incerc sa dau play la o adresa
de pe Youtube din media-> open stream network , se opreste brusc. la fel
si streamurile TV de pe net nu mi le reda, iar meniul VIDEO este dezactivat.. culmea
ca clipurile video salvate pe hdd merg dar cele din mediul online nu..
am incercat eliminarea sa totala din memoria calculatorului apoi reinstalarea .insa rezultat zero
am incercat sa cer ajutor pe forumurile lor, insa nimeni  nu raspunde, doar o singura
persoana mi-a zis ca trebuie sa pun opengl din preference->video output, insa nu merge nici asa. pls help me :(

#2
DAaWeed

DAaWeed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 123
  • Înscris: 13.11.2006
Tools->Preferences->Input / Codecs->Access Modules->HTTP(S) bifeaza "continuous stream" option.
sau, link 1 - link 2

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate