Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

cum creez o librarie in code blocks?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
LittleWho

LittleWho

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 30.11.2013
as vrea sa creez o librarie pe care sa o pot include in toate proiectele mele din codeblocks, dar nu stiu cum sa o fac.
am incercat sa creez un proiect nou: tipul proiectului Shared Library , numele mihailib, apoi am dat build si am inclus fisierul mihailib.a la directories. dupa ,  am incercat sa includ intr-un alt proiect libraria sub numele: libmihailib.h, mihailib.h si inca cateva, dar mereu primesc eroarea ca nu exista fisierul.

cine ma poate ajuta?

multumesc!

#2
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,631
  • Înscris: 30.07.2003
http://forum.softped...lor-dll-urilor/

http://forum.softped...ebui-sa-le-tie/

#3
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006
Si dupa ce vei fi citit ce ti-a dat neagu_laurentiu, iti vei da seama cat de tembela este intrebarea din titlu.

Daca nu iti dai seama cat de tembela este, atunci mai citeste o data acele topicuri, si inca o data, si inca o data, pana cand vei intelege cat de tembela e intrebarea.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate