Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...
 COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 charger "laptop de muzeu"...

apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...
 

Sfat achizitie apartament 1 cam/2 cam inchiriere

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
20 răspunsuri în acest subiect

#19
patty1

patty1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.841
  • Înscris: 18.07.2013
Nu stiu, eu am o colega care a dat 38k acum 3 luni pe un astfel de apartament in Pantelimon, si a mai dat cateva mii de euro pe imbunatatiri.

#20
florinxiy

florinxiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 94
  • Înscris: 08.10.2013
Depinde si de noroc, daca ii iei ochii la cumparator cu apartamentul, un prieten in 2007 a vandut garsoniera in Bucuresti cu 80.000 euro, acum garsoniera aia o cumperi cu max 25.000

#21
soft0811

soft0811

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.896
  • Înscris: 24.03.2005

View Postblood^, on 15 iunie 2014 - 12:13, said:

Gasesti in Militari apartament cu 2 camere la 30 - 35.000 de euro: confort 2, 43 mp2, bloc 1977 (de pe anuntul).
Eu nu as sta niciodata in asa ceva dar daca e pentru inchiriat atunci merge.

View PostFriskey, on 15 iunie 2014 - 16:08, said:

Alea se vand la maxim 25.000.

View Postpatty1, on 16 iunie 2014 - 13:12, said:

Frischi, esti in eroare: se vand cu cel putin 35-40k, in functie de imbunatatiri.

View Postpatty1, on 16 iunie 2014 - 17:16, said:

Nu stiu, eu am o colega care a dat 38k acum 3 luni pe un astfel de apartament in Pantelimon, si a mai dat cateva mii de euro pe imbunatatiri.
Poate urmarim si noi mai cu atentie firul discutiei... Era vorba despre Militari in ultimele mesaje...

blood^ are dreptate, cauta pe anuntul.ro: sunt cateva sub 30 de mii si zeci intre 30 si 35 de mii, cu caracteristicile enumerate.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate