Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 

Sfat achizitie apartament 1 cam/2 cam inchiriere

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
patty1

patty1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,841
  • Înscris: 18.07.2013
Nu stiu, eu am o colega care a dat 38k acum 3 luni pe un astfel de apartament in Pantelimon, si a mai dat cateva mii de euro pe imbunatatiri.

#20
florinxiy

florinxiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 08.10.2013
Depinde si de noroc, daca ii iei ochii la cumparator cu apartamentul, un prieten in 2007 a vandut garsoniera in Bucuresti cu 80.000 euro, acum garsoniera aia o cumperi cu max 25.000

#21
soft0811

soft0811

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 24.03.2005

View Postblood^, on 15 iunie 2014 - 12:13, said:

Gasesti in Militari apartament cu 2 camere la 30 - 35.000 de euro: confort 2, 43 mp2, bloc 1977 (de pe anuntul).
Eu nu as sta niciodata in asa ceva dar daca e pentru inchiriat atunci merge.

View PostFriskey, on 15 iunie 2014 - 16:08, said:

Alea se vand la maxim 25.000.

View Postpatty1, on 16 iunie 2014 - 13:12, said:

Frischi, esti in eroare: se vand cu cel putin 35-40k, in functie de imbunatatiri.

View Postpatty1, on 16 iunie 2014 - 17:16, said:

Nu stiu, eu am o colega care a dat 38k acum 3 luni pe un astfel de apartament in Pantelimon, si a mai dat cateva mii de euro pe imbunatatiri.
Poate urmarim si noi mai cu atentie firul discutiei... Era vorba despre Militari in ultimele mesaje...

blood^ are dreptate, cauta pe anuntul.ro: sunt cateva sub 30 de mii si zeci intre 30 si 35 de mii, cu caracteristicile enumerate.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate