Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Sagem MYX5-2

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
FireSky

FireSky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 20.01.2005
Salut.Am un Sagem MYX5-2 de un an de zile,pana acum n-am avut probleme cu el,insa cum,dupa ce se blocheaza tastatura automat,pierde semnalul,iar in momentul in care deblochez tastatura,isi revine.Am incercat sa i scot blocarea automata a tastaturii,insa la fel,cand intra in stand by,isi pierde semnalul.
Nu i deblocat,nu am umblat in el.Are idee cineva ce poate sa aiba?

#2
alingr

alingr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 07.12.2005
Vezi poate este ceva de la soft!

#3
raptyle

raptyle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 30.08.2005

View Postalingr, on Dec 16 2005, 09:09, said:

Vezi poate este ceva de la soft!
asa cum spunea si alingr s-ar putea sa fie ceva din soft sau poate sursa telefonului.am avut si yo un sagem si cam tot la fel imi facea.l-am dus la un service si aia miau spus ca e din soft sau sursa si nu lam mai facut miam luat altul.

#4
lord_dizzy

lord_dizzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 06.11.2003
Am exact aceeasi problema si ma gandeam ca poate cineva stie sigur acum, "dupa atatia ani" de la ce ar fi problema.
Ideea e ca telefonul merge perfect atat timp cat il butonezi (are semnal, pot efectua si primi apeluri). Dar daca-l las cam 30 secunde, intra intr-un fel de stand-by unde afiseaza, abia lizibil, ceasul (ora exacta). Comportamentul este obisnuit insa aici, el pierde semnalul (nu mai pot fi sunat), iar daca vreau sa-l "trezesc", moment de cateva secunde raspunde foarte greu la comenzi pana ce se reinregistreaza in retea (se aude un sunet caracteristic la conectarea in retea). Apoi totul devine perfect, pana ce-l las iar in pace si povestea se repeta.
Mentionez ca telefonul este al batranilor si pentru ei este suficient ce ofera (aprox 5 zile baterie si un telefon obisnuit, fara nevoi multimedia).

Mii de scuze pentru "resurectarea" unui vechi thread, dar n-am vrut nici sa deschid altul daca s-a mai mentionat anterior aceasta problema...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate