Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

sfat achizitie telefon pana in 20...
 Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 

Cerere Soft STICK Digi Net Mobil

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
FlorinDiablo

FlorinDiablo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 26.11.2013
Buna seara!
Fiind nou pe acest forum nu stiu unde sa incadrez aceast subiect cel mai bine am vazut ca aici e vorba despre RDS in general si cred ca e potrivit.Am vazut ca exista o comunitate foarte mare aici si de asta am aderat.
Bun vreau sa incep prin a imi expune problema cu care ma confrunt,Am un Stick de Net Digi Net Mobil de 7.2 Mbs Alb ca cel din imagine.Insa m-a mancat pe mine undeva si i-am schimbat dashbordul interfata,
Daca cineva are stickul si doreste sa il introduca in PC sa dea copy la fisierele de pe el sa le faca rar si sa le urce undeva ii raman foarte recunoscator,sau daca cineva se confrunta cu probleme cu stickuri de genu il pot ajuta cu sfaturi la cat am lucrat cu asta al meu i-am invatat toate chestiile.
Aici e imaginea cu cel pe care il am: http://tinypic.com/r/2ql49qv/5

#2
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
cum mama naibii i-ai schimbat interfata? in ce i-ai schimbat-o si mai ales de ce?!?
[attachment=1247878:rds.part1.rar]
[attachment=1247879:rds.part2.rar]
[attachment=1247880:rds.part3.rar]
[attachment=1247881:rds.part4.rar]
[attachment=1247882:rds.part5.rar]
[attachment=1247883:rds.part6.rar]

dupa 24 ore voi sterge fisierele

Edited by Nero-d, 26 November 2013 - 21:09.


#3
FlorinDiablo

FlorinDiablo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 26.11.2013
Va Foarte Multumesc pt promtitudine. I-am schimbato cu un tools si i-am adaugat un dashboard personalizat care avea viteza de 21.6 Mega,Si arata mult mai frumos insa, trebuia sa fac de la Network Profil setarile pe PC nu era o problema insa din tableta nam acces la Profile.

Edited by FlorinDiablo, 26 November 2013 - 21:15.


#4
anewface

anewface

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 26.03.2008
Mi mi l-au dat direct cu softul de 21Mbps prin vara. Un Huawei E3131. Daca vrea cineva soft-ul cu care vine, cereti.

Edited by anewface, 11 December 2013 - 02:05.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate