Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Unde sa trimiteti feedback la Apple despre ios7 !

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Cosmin1981

Cosmin1981

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,194
  • Înscris: 25.05.2013
sal

la aceasta adresa:
http://www.apple.com/feedback/


puteti trimite feedback la Apple in mod direct!

eu am trimis despre cat de prost e io7 !

pe langa faptul ca arata si are culori ca pt legumele alea de plozi retarzi, chiar si fara bluetooth, wifi si paralax, f*te bateria de 2x mai repede ca ios 6 !

si asta pe un ipad2  gb GB  3G + wifi!


trimite-ti-va plangerile/ sugestiile etc!


cat mai multi!

#2
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
De la feedbackul tau n-o sa mai aiba aia somn noaptea.

#3
pelikanu

pelikanu

    tread carefully

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.08.2005
Daca insisti, chiar este posibil sa-ti trimita in schimbul tabletei tale apple, o invitatie sa dai banii pe ceva mai bun.

#4
Incontestabilul

Incontestabilul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 02.05.2013
La o astfel de critica argumentata si complexa, m-as astepta in locul tau sa primesc o scrisoare de la Tim Cook in care isi cere scuze in mod oficial pentru neplacerile create...

#5
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011
eu le-am trimis....le-am zis ca produsul lor il cumpara doar carnatii care vor sa se dea "grande"..,..

si n-are nici-o treaba cu tine si topicul tau...

Edited by cephalophodes, 31 October 2013 - 20:40.


#6
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Chiar acum nu mai are rost sa trimiteti feedback pentru ca nu are cine sa-l citeasca, tot staff-ul Apple e in sedinta de urgenta incercand sa rezolve problemele pe care le-a evidentiat Cosmin1981.

#7
Claudiu1234567

Claudiu1234567

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 19.10.2013
Intrebarea logica este - te-a fortat cineva sa faci upgrade la IOS 7?

Singurul lucru diferit, poate putin deranjant este tema. Eu inca am IOS 6, am vazut IOS 7 la altcineva. In orice caz, nu este "cel mai mare upgrade din ultimii ani" cum s-a promovat.

#8
hubbabub1601

hubbabub1601

    În grafic...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,455
  • Înscris: 18.01.2007
O sugestie, doar, pentru colegii forumiști supărați pe platformele Apple:
-Faptul că sunteți nemulțumiți nu înseamnă că este ok și de bun simț să asociați utilizatorii produselor Apple cu descrieri precum "plozi retarzi" sau "cârnați". Reamintiți-vă, vă rog, că postați pe secțiunea utilizatorilor Apple, aici. Deci sunt șanse mari să jigniți (dorit sau nu) o mulțime de useri ce nu, nu-s supărați că e iOS7 viu colorat și nu-s nici grandomani ce vor doar să afișeze telefoane scumpe pe terasele din oraș.

La subiect, celor ce vor să trimită feedback către Apple, aveți la dispoziție formularul din link-ul apple.com/feedback, pagina de contact cu formular de support (apple.com/support/contact) sau Bug Reporter-ul de la http://bugreport.apple.com

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate