Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 

Unde sa trimiteti feedback la Apple despre ios7 !

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Cosmin1981

Cosmin1981

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,194
  • Înscris: 25.05.2013
sal

la aceasta adresa:
http://www.apple.com/feedback/


puteti trimite feedback la Apple in mod direct!

eu am trimis despre cat de prost e io7 !

pe langa faptul ca arata si are culori ca pt legumele alea de plozi retarzi, chiar si fara bluetooth, wifi si paralax, f*te bateria de 2x mai repede ca ios 6 !

si asta pe un ipad2  gb GB  3G + wifi!


trimite-ti-va plangerile/ sugestiile etc!


cat mai multi!

#2
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
De la feedbackul tau n-o sa mai aiba aia somn noaptea.

#3
pelikanu

pelikanu

    tread carefully

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.08.2005
Daca insisti, chiar este posibil sa-ti trimita in schimbul tabletei tale apple, o invitatie sa dai banii pe ceva mai bun.

#4
Incontestabilul

Incontestabilul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 02.05.2013
La o astfel de critica argumentata si complexa, m-as astepta in locul tau sa primesc o scrisoare de la Tim Cook in care isi cere scuze in mod oficial pentru neplacerile create...

#5
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011
eu le-am trimis....le-am zis ca produsul lor il cumpara doar carnatii care vor sa se dea "grande"..,..

si n-are nici-o treaba cu tine si topicul tau...

Edited by cephalophodes, 31 October 2013 - 20:40.


#6
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,818
  • Înscris: 10.12.2006
Chiar acum nu mai are rost sa trimiteti feedback pentru ca nu are cine sa-l citeasca, tot staff-ul Apple e in sedinta de urgenta incercand sa rezolve problemele pe care le-a evidentiat Cosmin1981.

#7
Claudiu1234567

Claudiu1234567

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 19.10.2013
Intrebarea logica este - te-a fortat cineva sa faci upgrade la IOS 7?

Singurul lucru diferit, poate putin deranjant este tema. Eu inca am IOS 6, am vazut IOS 7 la altcineva. In orice caz, nu este "cel mai mare upgrade din ultimii ani" cum s-a promovat.

#8
hubbabub1601

hubbabub1601

    În grafic...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,455
  • Înscris: 18.01.2007
O sugestie, doar, pentru colegii forumiști supărați pe platformele Apple:
-Faptul că sunteți nemulțumiți nu înseamnă că este ok și de bun simț să asociați utilizatorii produselor Apple cu descrieri precum "plozi retarzi" sau "cârnați". Reamintiți-vă, vă rog, că postați pe secțiunea utilizatorilor Apple, aici. Deci sunt șanse mari să jigniți (dorit sau nu) o mulțime de useri ce nu, nu-s supărați că e iOS7 viu colorat și nu-s nici grandomani ce vor doar să afișeze telefoane scumpe pe terasele din oraș.

La subiect, celor ce vor să trimită feedback către Apple, aveți la dispoziție formularul din link-ul apple.com/feedback, pagina de contact cu formular de support (apple.com/support/contact) sau Bug Reporter-ul de la http://bugreport.apple.com

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate