Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!
 

Problema MARE (jale) dupa upgrade la 8.1 . . .

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
gorbaciov

gorbaciov

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 23.02.2007
Salutare.
A-ti patit ca atunci cand dai clic pe computerul meu sa stai sa astepti pana se incarca? sau e numai problema la mine. am instalat si eu 8.1. pana la instalare nu stiam ca se poate patii si asa.
Toate cele bune

#20
sorinsidesmoke

sorinsidesmoke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 21.11.2010
M-am amuzat teribil cand am citit titlul!!! "E JALE!" Posted Image Posted Image Posted Image

Edited by sorinsidesmoke, 31 October 2013 - 19:40.


#21
ErosvariBazy

ErosvariBazy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 18.10.2004
Dupa ce mi-au schimbat placa de baza, absolut orice aplicatie imi dadea erori, statea doua minute pana afisa all apps, ma rog mergea ca un kkt obosit...Asa ca, nu am avut de ales decat sa fac un factory reset cu formatare de hard si acum il am bebelus ca acum un an. L-am dus cu update-urile la zi (vreo 80 in windows) si vreo 10 drivere pt. hardware si merge bine.

Nu am insa curaj sa refac update-ul la 8.1 pana nu mai trece ceva timp si se pun la punct toate problemele de compatibilitate cu driverele ca sa nu trec din nou prin asta.

Pentru cine are notebook Samsung si nu stie daca sa faca sau nu pasul, cititi mai jos, poate va ajuta.
http://forum.noteboo...ed-drivers.html

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate