Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti
 

Cont Google HTC

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
brainkill3r

brainkill3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 104
  • Înscris: 13.07.2011
Salut ! Prietena mea are un HTC Wildfire S si initial cand am intrat pe google market am intrat folosind contul meu de google iar apoi nu am putut schimba contu ala. Recent mi am luat si eu un HTC Desire C si vreau sa folosesc si eu contu ala , se poate sa il folosim amandoi sau trebuie sa fac altu ca din cate am inteles nu pot sa schimb contu de pe telefonul ei.

#2
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.088
  • Înscris: 07.01.2006
Settings>Apps>Manage apps sau All>Google Apps>Clear data. Te duci dupa in Settings>Accounts si adaugi un cont nou... Daca nu merge, reset default si gata. Daca a cumparat aplicatii cu contul ala setat, o sa le piarda, la fel istoria app-urilor instalate.

#3
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 13.349
  • Înscris: 03.04.2011
Poti adauga ambele telefoane aceluiasi cont, la instalarea unei aplicatii, te va intreba pe care din ele vrei sa instalezi.

#4
george27

george27

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 134
  • Înscris: 14.03.2007
Poti sa ai un cont google pe ambele telefoane. Asa aveam pe telefon si tableta. Ar fi bine sa-l aduci la setarile din fabrica si sa faci alt cont google.

#5
Getodacul

Getodacul

    ±

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.863
  • Înscris: 03.03.2004
Te poti loga pe oricate dispozitive cu Android.
O sa-ti apara asa:
Fișier atașat  1.jpg   8,81K   10 download-uri & Fișier atașat  2.jpg   13,08K   10 download-uri

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate