Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...
 Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 

Tutorial desen digital

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
armandog4u

armandog4u

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 217
  • Înscris: 08.02.2010
Buna ziua! Am si eu o intrebare simpla pentru voi... de cand am facut rost de tableta mea grafica, am cautat pe net tot felul de tutoriale pentru etapele unui desen digital. Tot ce am gasit au fost numai speed painting-uri... Posted Image iar eu caut un video de exemplu care sa-mi explice la viteza reala daca se poate etapa cu etapa.  

Daca cunoasteti un site sau ceva, care sa-mi arate cum se procedeaza, sau cum sa-mi usurez munca eu va sunt recunoscator. Eu in timpul asta voi continua sa caut.

Va multumesc anticipat!

#2
Alex_GP

Alex_GP

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.222
  • Înscris: 23.12.2006
Cauta tutoriale pe Deviantart, gasesti destule referitoare la desenul digital. Multe foarte bine explicate.

#3
Pascalau

Pascalau

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 296
  • Înscris: 24.02.2007
Ce tableta grafica ti-ai luat?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate