Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 

Schimbare boxe stock mercedes vito

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Tavi_Octavian

Tavi_Octavian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 19.01.2012
Salut! Nu-mi mai functioneaza boxa dreapta fata de pe masina(mercedes vito 2004an fabr.). S-a auzit normal la inceput,la fel ca celalalte boxe,apoi a inceput sa gajaie/paraie pana intr-o zi cand nu s-a mai auzit deloc. Ce credeti ca s-a intamplat cu ea ? Mai poate fi reparata? Am incercat sa o desfac sa ma vad ce s-a intamplat,dar n-am reusit sa defac panoul de usa. Cum se desface? Trebuie neaparat desfacut cu totul ca sa pot schimba boxa? Si daca doresc,pe viitor,sa le schimb pe toate,chiar si pe cele din spate,cum trebuie sa procedez? Multumesc anticipat!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate