Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Visa Electron BCr

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
VladMotorola

VladMotorola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.01.2011
Salut . Am rugat-o pe mama sa faca un card VISA ELECTRON BCR pentru a putea paria online . Ieri l-am luat de la banca si am pus pe el 30 de lei . Am ajuns acasa pe la 16:00 si am incercat sa depun, dar nu merge. Mi-a trecut prin minte cum ca nu au intrat banii pe card. M-am dus la bancomat si am vazut ca nu au intrat. Acum nu stiu ce sa cred . In cat timp ajung banii depusi la banca pe card ?

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,700
  • Înscris: 26.11.2001
Chiar nu vad dc ai optat pt Electron, care are astfel de probleme.
Pe scurt, fa Mstercard!

#3
VladMotorola

VladMotorola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.01.2011
Pai inainte de a face cardul , am mai citit pe forumuri despre acest subiect si am vazut ca visa electron de la ING si BCR e cea mai buna alegere :| . Acum sa ma apuc sa fac iar card si sa astept inca o saptamana ...

LE : eu as vrea sa stiu cat dureaza ca banii sa intre de la banca pe card :D . Ca sa stiu cat sa astept.

Edited by VladMotorola, 22 January 2011 - 21:11.


#4
mihaeladi

mihaeladi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 22.05.2007

 VladMotorola, on 22nd January 2011, 21:05, said:

Pai inainte de a face cardul , am mai citit pe forumuri despre acest subiect si am vazut ca visa electron de la ING si BCR e cea mai buna alegere :| . Acum sa ma apuc sa fac iar card si sa astept inca o saptamana ...

LE : eu as vrea sa stiu cat dureaza ca banii sa intre de la banca pe card :D . Ca sa stiu cat sa astept.


Intra imediat.Banii s-au depus in contul curent ,la care s-a atasat cardul.Cand s-a emis cardul s-au blocat automat 10 lei,deci ar fi trebuit sa ai 20 lei in cont.
Vezi sa nu fi avut ceva comisioane restante si sa-i fi luat cand a vazut bani in cont.

#5
VladMotorola

VladMotorola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.01.2011

 mihaeladi, on 22nd January 2011, 23:42, said:

Intra imediat.Banii s-au depus in contul curent ,la care s-a atasat cardul.Cand s-a emis cardul s-au blocat automat 10 lei,deci ar fi trebuit sa ai 20 lei in cont.
Vezi sa nu fi avut ceva comisioane restante si sa-i fi luat cand a vazut bani in cont.


pai i-a luat chiar pe toti ?:| .. nu se poate . Poate au gresit cei de la banca :|. Azi e duminica si e inchis . O sa merg maine .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate