Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Visa Electron BCr

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
VladMotorola

VladMotorola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.01.2011
Salut . Am rugat-o pe mama sa faca un card VISA ELECTRON BCR pentru a putea paria online . Ieri l-am luat de la banca si am pus pe el 30 de lei . Am ajuns acasa pe la 16:00 si am incercat sa depun, dar nu merge. Mi-a trecut prin minte cum ca nu au intrat banii pe card. M-am dus la bancomat si am vazut ca nu au intrat. Acum nu stiu ce sa cred . In cat timp ajung banii depusi la banca pe card ?

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,682
  • Înscris: 26.11.2001
Chiar nu vad dc ai optat pt Electron, care are astfel de probleme.
Pe scurt, fa Mstercard!

#3
VladMotorola

VladMotorola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.01.2011
Pai inainte de a face cardul , am mai citit pe forumuri despre acest subiect si am vazut ca visa electron de la ING si BCR e cea mai buna alegere :| . Acum sa ma apuc sa fac iar card si sa astept inca o saptamana ...

LE : eu as vrea sa stiu cat dureaza ca banii sa intre de la banca pe card :D . Ca sa stiu cat sa astept.

Edited by VladMotorola, 22 January 2011 - 21:11.


#4
mihaeladi

mihaeladi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 22.05.2007

 VladMotorola, on 22nd January 2011, 21:05, said:

Pai inainte de a face cardul , am mai citit pe forumuri despre acest subiect si am vazut ca visa electron de la ING si BCR e cea mai buna alegere :| . Acum sa ma apuc sa fac iar card si sa astept inca o saptamana ...

LE : eu as vrea sa stiu cat dureaza ca banii sa intre de la banca pe card :D . Ca sa stiu cat sa astept.


Intra imediat.Banii s-au depus in contul curent ,la care s-a atasat cardul.Cand s-a emis cardul s-au blocat automat 10 lei,deci ar fi trebuit sa ai 20 lei in cont.
Vezi sa nu fi avut ceva comisioane restante si sa-i fi luat cand a vazut bani in cont.

#5
VladMotorola

VladMotorola

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 16.01.2011

 mihaeladi, on 22nd January 2011, 23:42, said:

Intra imediat.Banii s-au depus in contul curent ,la care s-a atasat cardul.Cand s-a emis cardul s-au blocat automat 10 lei,deci ar fi trebuit sa ai 20 lei in cont.
Vezi sa nu fi avut ceva comisioane restante si sa-i fi luat cand a vazut bani in cont.


pai i-a luat chiar pe toti ?:| .. nu se poate . Poate au gresit cei de la banca :|. Azi e duminica si e inchis . O sa merg maine .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate