Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...
 

IE8 incompatibilitate

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
theRat

theRat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 20.02.2008
Salut ,
Am si eu nevoie de o parere am o pagina web si atunci cand navighez prin el si incerc sa dau back sa imi revina la o pagina anterioara nu imi afiseaza pagina asa cum ar trebui e ca si cum se incarca numai o parte din css si javascript si butoanele nu ajung unde ar trebui sa fie.
La o navigare fara back numai din click in click totul e perfect numai cand dau back si cateodata cand intru pe pagina, asta se rezolva cu un refresh.
Operatia merge bine pe mozila si chrome.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate