Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 

EXPLICATIE IN LEGATURA INTABULARE+SCHITA

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
2_furious

2_furious

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 02.02.2009
Am si eu o intrebare,in anul 2008 maica-mea a facut succesiunea dupa mama ei si i s-au dat urmatoarele acte de la notar certificat de mostenitor,respectiv certificat de donatie de la fratele mamei ei,incheiere de intabulare,si extras dupa cartea funciara,intrebarea mea este daca a facut toate astea, schita cadastrala de ce nu i-a dat-o,astfel incat avocatul care a umblat de acte spune ca exista schita cadastrala la cadastru...precizez ca maica-mea a spus ca ea vrea sa fie toate in regula cu schita cu tot ,dar noi nu o avem..., se poate elibera de la cadastru sau cum?Precizez ca si a vandut o parcela...prin contract de vanzare-cumparare...
Astept raspunsul in cel mai scurt timp.
Mai precizez ca ce s-a intabulat sunt terenuri extravilane+intravilane(constructii-casa+curte)
Astept raspunsul in cel mai scurt timp.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate