Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

problema kis2009

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
coco666

coco666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 17.11.2008
Cu cateva luni in urma am cumparat dintr-un magazin it un software Kaspersky Internet Security 2009 cu licenta pt 3 pc-uri. Am instalat la 2 prieteni prima data pe urma am instalat ultima licenta si la mine dar problema e ca atunci cand am instalat, ziua si luna de la mine din pc era cu o luna inainte. Licenta imi merge dar nu se poate face actualizare bazelor de date. Ce se poate face ca sa remediez aceasta problema?

#2
JulotM

JulotM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,307
  • Înscris: 01.04.2009
Poti intra pe site-urile companiilor de securitate?

Edited by JulotM, 28 June 2009 - 12:16.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate