Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Hranitor automat pentru caine

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
c72_c72

c72_c72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,929
  • Înscris: 19.02.2008

View Postgeo13ana, on Feb 10 2009, 23:14, said:

Stiu ca nu a mentionat dar jur ca e tare dubios sa-ti doresti un caine la distanta, sau pt doua zile pe saptamana .... Chiar nu vreau sa dezvolt subiectul ci sper sa se gaseasca o solutie cat mai buna pt animal. Si aia in care il hranesti de la distanta nu e tocmai optima.

Mdea... intuitia feminina loveste din nou.

#20
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

View Postgeo13ana, on Feb 10 2009, 23:14, said:

Stiu ca nu a mentionat dar jur ca e tare dubios sa-ti doresti un caine la distanta, sau pt doua zile pe saptamana .... Chiar nu vreau sa dezvolt subiectul ci sper sa se gaseasca o solutie cat mai buna pt animal. Si aia in care il hranesti de la distanta nu e tocmai optima.

Eu am cainele la casa de vacanta si il vad 2 zile pe saptamana. Si nu e dubios deloc. Are hrana asigurata. Este afectuos si m-a acceptat de stapan. Il vaccinez si il consult la vet. Este maidaneza si ar fi terminat-o pe strada, batuta sau fatand de 2 ori pe ani prin gunoaie. Este de talie mare si obisnuit cu curtea, de aceea nu l-as putea lua la bloc. Recomand oricui sa adopte un maidanez daca are posibilitatea.

#21
cleopatra81

cleopatra81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 07.11.2009
Buna ziua,
Redeschid acest topic pentru am si eu nevoie de dozatoare. Vrem sa le folosim cand plecam in weekend undeva. M-ar interesa si pentru apa si pentru mancare. Ce ati folosit voi si sunteti multumiti?

#22
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010
Uite un dozator in care incap 2,25kg de mancare suficiente pentru mai multe zile . Nu stiu cu apa cum poti rezolva. Pentru caini de talie mica exista dozatore hrana+apa.
http://www.zooplus.r...apatoare/405719
Am gasit si adapatori, chiar e una de 10l dar e cam scumpa.
http://www.zoomania.....html?mode=list

Edited by Freddy12, 11 April 2017 - 13:47.


#23
cleopatra81

cleopatra81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 07.11.2009
Pentru apa am gasit acest lucru care pare ok: https://www.petissim...er=shopmania.hu
Am gasit si eu ce mi-ati pus dumneavoastra dar m-ar interesa daca cineva le-a folosit si este multumit

Edited by cleopatra81, 11 April 2017 - 14:22.


#24
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010
Eu am avut fantana pentru pisica. Fiind apa cu duritate mare a facut piatra si s-a blocat.

#25
cleopatra81

cleopatra81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 07.11.2009
La cea pe care am gasit-o nu cred ca are ce sa se blocheze ca foloseste gravitatia ca sa curge.
M-am uitat si eu la fantani si mi se par enorme ca pret

View PostFreddy12, on 11 aprilie 2017 - 15:47, said:

Eu am avut fantana pentru pisica. Fiind apa cu duritate mare a facut piatra si s-a blocat.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate