Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Hranitor automat pentru caine

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
c72_c72

c72_c72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,929
  • Înscris: 19.02.2008

 geo13ana, on Feb 10 2009, 23:14, said:

Stiu ca nu a mentionat dar jur ca e tare dubios sa-ti doresti un caine la distanta, sau pt doua zile pe saptamana .... Chiar nu vreau sa dezvolt subiectul ci sper sa se gaseasca o solutie cat mai buna pt animal. Si aia in care il hranesti de la distanta nu e tocmai optima.

Mdea... intuitia feminina loveste din nou.

#20
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,023
  • Înscris: 09.01.2007

 geo13ana, on Feb 10 2009, 23:14, said:

Stiu ca nu a mentionat dar jur ca e tare dubios sa-ti doresti un caine la distanta, sau pt doua zile pe saptamana .... Chiar nu vreau sa dezvolt subiectul ci sper sa se gaseasca o solutie cat mai buna pt animal. Si aia in care il hranesti de la distanta nu e tocmai optima.

Eu am cainele la casa de vacanta si il vad 2 zile pe saptamana. Si nu e dubios deloc. Are hrana asigurata. Este afectuos si m-a acceptat de stapan. Il vaccinez si il consult la vet. Este maidaneza si ar fi terminat-o pe strada, batuta sau fatand de 2 ori pe ani prin gunoaie. Este de talie mare si obisnuit cu curtea, de aceea nu l-as putea lua la bloc. Recomand oricui sa adopte un maidanez daca are posibilitatea.

#21
cleopatra81

cleopatra81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 07.11.2009
Buna ziua,
Redeschid acest topic pentru am si eu nevoie de dozatoare. Vrem sa le folosim cand plecam in weekend undeva. M-ar interesa si pentru apa si pentru mancare. Ce ati folosit voi si sunteti multumiti?

#22
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,491
  • Înscris: 15.09.2010
Uite un dozator in care incap 2,25kg de mancare suficiente pentru mai multe zile . Nu stiu cu apa cum poti rezolva. Pentru caini de talie mica exista dozatore hrana+apa.
http://www.zooplus.r...apatoare/405719
Am gasit si adapatori, chiar e una de 10l dar e cam scumpa.
http://www.zoomania.....html?mode=list

Edited by Freddy12, 11 April 2017 - 13:47.


#23
cleopatra81

cleopatra81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 07.11.2009
Pentru apa am gasit acest lucru care pare ok: https://www.petissim...er=shopmania.hu
Am gasit si eu ce mi-ati pus dumneavoastra dar m-ar interesa daca cineva le-a folosit si este multumit

Edited by cleopatra81, 11 April 2017 - 14:22.


#24
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,491
  • Înscris: 15.09.2010
Eu am avut fantana pentru pisica. Fiind apa cu duritate mare a facut piatra si s-a blocat.

#25
cleopatra81

cleopatra81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 07.11.2009
La cea pe care am gasit-o nu cred ca are ce sa se blocheze ca foloseste gravitatia ca sa curge.
M-am uitat si eu la fantani si mi se par enorme ca pret

 Freddy12, on 11 aprilie 2017 - 15:47, said:

Eu am avut fantana pentru pisica. Fiind apa cu duritate mare a facut piatra si s-a blocat.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate