Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 

Imprimante laser Xerox

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
bogdanpopey

bogdanpopey

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 21.03.2007

 gabrielairina, on 31st January 2012, 14:27, said:

bogdanpopey:
salut... uite ti-am uploadat aici pe contul meu de dropbox imagine proaspat creata dupa CDul meu original de la xerox phaser 3117.

LINK: http://dl.dropbox.co...phaser.3117.iso


Nu reusesc sa intru pe link. Daca esti dragut te rog mai incearca o data. Multumesc!
Daca ma poate ajuta cineva cu drider-ul de la xerox 3117 ii multumesc. (Pentru 3100 a mers un driver de pe site-ul xerox)

Buna gabriela, linkul este din nou functional. Spor la download.  :peacefingers:

#20
cosmin72

cosmin72

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 25.02.2009
SALUT , am si eu un 3010 , mic , si acum dupa 3 foi scoase incepe sa caraie si intra in alarma , nu mai scoate pagini , anulez din buton si la fel , 3 pagini si stop .....ce pot sa fac??in afara sa iau alta , se poate repara??multumesc

#21
daniel21

daniel21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,092
  • Înscris: 03.04.2006

 cosmin72, on 17 iunie 2019 - 09:09, said:

SALUT , am si eu un 3010 , mic , si acum dupa 3 foi scoase incepe sa caraie si intra in alarma , nu mai scoate pagini , anulez din buton si la fel , 3 pagini si stop .....ce pot sa fac??in afara sa iau alta , se poate repara??multumesc

Poti incerca mai intai un alt cartus. Poate caraie de la el.

#22
Savi0r26

Savi0r26

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 11.09.2012
Atunci cand iti caraie, nu cumva iti prinde hartia in imprimanta? Daca poti sa ne dai o poza cu hartia cand o prinde , ne-ar fii de folos.
Incearca sa cureti rolele de preluare a hartiei. Scoti tava de hartie afara si pe interiorul imprimantei o sa vezi doua role de cauciuc.
Le cureti foarte bine cu o laveta putin umeda, sau daca ai la indemana wd40 e si mai bine , incerci dupa sa listezi si vezi daca mai face probleme.

Daca , continua sa faca probleme , atunci defectul s-ar putea sa fie la cilindru, sau la cuptor.

Dupa cum ziceam mai sus, daca iti prinde hartia lasa-ne o poza aici sa vedem exact unde o prinde .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate