Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!
 

Probleme la V600?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
xzvs

xzvs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 33
  • Înscris: 13.11.2004
Imi place telefonul asta(MOTOROLA V600) si ma cam bate gandul sa il iau da' m-am uitat pe net care-i faza cu el si am gasit pe langa lucruri bune despre el  niste review-uri cam aiurea si prin ceva forumuri ca ar avea ceva probleme...se blocheaza,se stinge din senin,scade bateria brusc si nu tine decat 1zi max. 2 fara sa vb la el...imi poate spune cineva, care are tel. de asta, daca a avut asemenea probleme,daca merita sa il iau si alte chestii mai interesante despre el...merci!!

#2
GrimRipper

GrimRipper

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 330
  • Înscris: 14.09.2004
V600 este impecabil. Am coleg cu V600 care e super incantat de el. Nici vorba de problemele care le-ai enumerat tu. Adevarul este ca omu' l-a cumparat la "oficial" fara decodari sau altceva de genu asta. Bateria-l tine cam 2-3 zile in conditiile in care vorbeste cam 20-30minute/zi. Sotia mea are V500 iar bateria o tine cam 3-4 zile inchis noaptea si vorbit cam 10-15minute/zi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate