Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Etanșare intre cada perete b...

Backu-up box Fronius

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii
 Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt
 Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua
 Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra
 

Internet in Popesti Leordeni

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
Robinet

Robinet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 25.02.2007

View Postrecl-sr, on 11th May 2012, 00:02, said:

Ce operatori sunt pe Laurentiu Raiciu? Tv-int-tel?


Poti incerca TelecomRomania si eu stau in Laurentiu Raiciu ! Suna-i merita sincer ! In 2 ani de zile nu am avut nici o problema cu ei \
!

View Postrecl-sr, on 11th May 2012, 00:02, said:

Ce operatori sunt pe Laurentiu Raiciu? Tv-int-tel?
www.telecomromania.ro

#56
IulianStuparu

IulianStuparu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 06.08.2013
Poate sa imi dea si mie cineva un numar de telefon al unui agent zonal de la RCS RDS din popesti?

#57
Robinet

Robinet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 25.02.2007
Salutare la toata lumea :)

In 2014 se pare ca au loc miscari importante pe piata de telecom . Dupa ce am vazut minunata reclama de la rcs-rds  am zis sa imi sun operatorul si sa-l trag putin de umeri . Domnilor si noi ? 1g ? Ceva? . Raspunsul neasteptat ... Da cum sa nu !Mi-au promis ca in doua saptamani am conexiunea in casa cu tot cu tv . Hmm am zis (ma rog nu am fost dezamagit de ei pana avum deloc ) . Surpriza dupa 7zile ajung la mine cu fibra in casa , instaleaza un echipament si imi da pe el drumu la conexiune de 1g plus serviciul tv ! Mda se pare ca baietii astia chiar isi merita renumele de " operatorul nr 1 din Popesti -Leordeni -Oltenitei-iriceanu -brancoveanu si alte zone " asa cum ziceau cei de la instalari . Din partea mea nota zece si succes ! Bravo www.tfiber.ro

Edited by Robinet, 02 March 2014 - 22:06.


#58
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,609
  • Înscris: 20.10.2006
In prezent se pare ca si Idilis are acoperire in Popesti Leordeni.

#59
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,152
  • Înscris: 04.02.2011
Dar bănuiesc că te costă ceva abonamentul ăla de 1gbit/s din moment ce nici nu apare pe site http://www.tfiber.ro...t-fibra-optica/
Iar cel mai mare abo, de 40 mbit/s costă 90 de lei.

#60
Robinet

Robinet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 25.02.2007
Salutare
Ma costa 55+ tv unde au un singur pachet ce include postru hd ,digitale si analog printre care Hbo . Deci daca tinem cont ca vin cu fibra in casa si imi livreaza toate serviciile e destul de bine. Ma bate gandul sa le cer si un modem 3g . Pentru mine au foat o buna alternativa . Destul de greu azi sa ma gasesti ceva alternativa la colosii astia . Chiar sunt curios daca mai este cineva multumit sau nemultumit de ei .

#61
misulikdm

misulikdm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.05.2014
M-am mutat de curand, caut un furnizor de internet si tv.
Internet Sector 4, Brancoveanu...ce-mi recomandati? La prima cautare pe Google...Tfiber? hmmmm.... interesant ca nu e Rometelecom, Upc sau Rds (de ei nu prea as vrea sa aud)!

#62
alin_afronie

alin_afronie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 26.11.2007
In Popestiul NOu,mai precis pe strada Drumul Fermei 59 exista RDS.prefer netul lor ca e bun si poti vedea online canalele de fotbal DIGI fara sa mai bagi TV de la ei ?!!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate