Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Restaurant Pescarus, Herastrau

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
sandy

sandy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 08.04.2005
As vrea sa stiu si eu unde e mai exact acest restaurant ca Herastraul e destul de mare. Daca imi puteti arata pe o harta sau sa imi explicati ca nu vreau sa ajung diseara si sa merg o gramada pe jos, ca nu am masina :( si o sa merg cu RATB sau metrou.

#2
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Of, ai cautat si tu de nu mai poti. http://www.restauran...ro/contact.html .  De la Televiziune (Piata Charles de Gaulle) merge autobuzul 301 in partea aceea, cred ca o statie trebuie sa mergi doar. Nu stiu cum se numeste statia
: Bordei, Ambasada Chinei, pana mea... Distractie placuta.

#3
sandy

sandy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 08.04.2005
Multumesc si de urare si de ajutor. Am vazut harta aceea in alta parte, dar nu arata ca acolo ar fi restaurantul si citisem ca trebuie sa fie undeva pe malul lacului. Acum m-am edificat complet.

#4
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Cu placere. Daca era cald afara iti recomandam sa mergi pe jos de la Televiziune sau din apropiere, ar fi fost o plimbare placuta, dar pe vremea asta... Sper ca ai ajuns usor si totul a fost bine. Ciao!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate