Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Probleme cu MSN messenger

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
3 răspunsuri în acest subiect

#1
Thorr

Thorr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.317
  • Înscris: 16.08.2002
Pe un comp, din cand in cand MSN messenger blocheaza sistemul: procesul tine procesorul la 100%, si nu poate fi inchis din lista de procese (acces denied).
Sistemul are firewall (Sygate), AV (KAV), updatate la zi, si a fost verificat si cu Ad-Aware. Sistemul de operare e Win 2000, si el updatat la zi.

Initial am suspectat antivirusul, dar din lista de procese se pare ca nu ocupa el resursele. Am cam ramas in pana de idei, poate ma ajuta careva.

Thx.

#2
Dreaku

Dreaku

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 07.07.2004
lol, nu e de la msn, vezi ca ala e un virus, un bug sau un worm si circula in disperare pe retzele si internet, si la mine pe retzea se plang oamenii de aceeashi chestie, da nici unu nu stie care e remediu , io nu am asha ceva.......!

#3
Dreaku

Dreaku

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 07.07.2004
btw cik ii zice lovebug, vezi poate gaseshti vreun removal tool sau ceva de genu, succes

#4
Dreaku

Dreaku

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 07.07.2004
sal mam interesat si ii zice lovegate si gaseshti removal tool pe site de la symantec

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate